Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Anyukámnak szeretném elmondani...

Anyukámnak szeretném elmondani hogy meleg vagyok hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Az is nehéz benne hogy szará vagdostam a kezem 1 fiú miatt és azt mondtam hogy azért vagdostam mert összevesztem anyámal :/ Ráadásul a szüleim most válatk mit tegyek?

2014. márc. 31. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%

Szia! :)

Lehet,hogy várnod kéne,hogy csillapodjanak a kedélyek,és rendeződjenek a dolgok,nem kéne még ezt is a nyakába zúdítanod. :/

2014. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Igen valószínű de a suliba már látták a kezem és mindig kitérő válaszokat adok de 1x elkellmondanom..
2014. márc. 31. 21:41
 3/51 anonim ***** válasza:
81%

várj.

majd ha leülepedtek a dolgok.

utána elmondhatod...most még ne.

2014. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Osztály társaimnak mit mondjak ugyan azt kamuzam mint a tanároknak?
2014. márc. 31. 21:45
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok, sok meleget ismerek, azért tanácsolom ezt:

Inkább ne mond el senkinek sem, Magyarországon nagyon intoleráns a társadalom a melegekkel szemben, már én sem élek Magyarországon. Leszbikusként is nagyon nehéz volt, meleg férfiként bele sem merek gondolni milyen lehet.

A szülők legjobb esetben úgy ahogy elfogadják a dolgot, de nem ismerek olyan szülőt aki e miatt ne tartaná kevesebbre a gyerekét. (Saját szüleimet is ideértve.)


Elnyomni nem lehet a meleg érzéseket, de szerintem ne mond el, még anyukádnak sem.

2014. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
Őszinte légy. Az a bizonyos srác is csak annyit tud erre mondani. :)
2014. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
0%
ugorj le valami magas helyről, meg hagyj egy üzenetet neki, hogy nem vagy társadalomba való, ezért ölted meg magad.
2014. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
35%
Aki a kezét "szará" vagdossa, annál agyilag lesznek bajok.
2014. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Nem az agyamall leszenk bajok xd csak hát az a srác aki miatt vagdosom a kezem avval barátok voltunk és csak se szó se beszéd ott hagyott és én halálosan beleszerettem :(
2014. ápr. 1. 13:04
 10/51 anonim ***** válasza:
79%
9 ismerős. kezdj el randizni másokkal, találsz majd egy olyat aki törődik veled és fontos vagy neki akkor pillanatok alatt elfelejted.
2014. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!