Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogy most tetszem...

Nem tudom hogy most tetszem neki vagy csak mindenre azt gondolom hogy tetszem neki? 14L

Figyelt kérdés

Elég jóba vagyunk 7 éve ismerjük egymást de most mintha kedvesebb lenne mint szokott meg látom hogy figyel engem amikor más srácokkal beszélek még akkor is ha a legjobb barátja...

Külön köszön nekem aztán mindenkinek, eközben megölel és amikor egy irányba megyünk haza akár 2 órát is vár rám azért hogy eggyüt mehessünk és elkisér addig ameddig tud...

És nem is olyan rég összekulcsoltuk az ujjainkat és egy "bulin" mert fáztam és mondtam is neki megfogta a kezem és belefeküdt az ölembe átöleltem és hagyta.

Nem tudom eldönteni hogy többet érez e mint barátság.

Köszi a válaszokat és bocsi a helyesírásért meg hogy kicsit zavaros.



2014. márc. 29. 20:11
 1/5 liza6789 ***** válasza:
szerintem tetszel neki :) én is ebben a helyzetbe vagyok csak én 4 éve ismerem és mostanában kezdett kedvesebb ,érdeklődőbb lenni velem. de kézenfogás még nem volt de rajta vagyok XD 15L
2014. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút egyértelmű hogy tetszel neki:)Nekem is volt ilyen csak én elkapkodtam és nem sült el valami jól... csak így tovább szurkolok nektek!!!:D 14/L
2014. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Velem is volt ilyen... Csak én aztán jól megszívtam, mert az egyik barátnőm bekavart. De nektek sok sikert! :) 15/L
2014. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem is kicsit bekavar az egyik barátnőm mert nagyvalószinüséggel neki is tetszik ez a srác (ezzel csakannyi a baj hogy énbesz@ri vagyok nagyon 3s szerintemaz a csaj elöbbfog lépni bármit mint én)
2014. ápr. 1. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha ha a srácnak te jössz be, és nem a barátnőd, akkor egyrészt nem fogja érdekelni, hogy a barátnőd rányomul, másrészt pedig ő fog lépni szerintem, ha tényleg érdekled. :)
2014. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!