Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Vonzóbbá teszi vagy...

Fiúk! Vonzóbbá teszi vagy inkább taszít, ha ha a kiszemelteteket sok pasi veszi körül?

Figyelt kérdés
Nem viselkedik rib-ncosan, nem kavar velük, csak jóban vannak. Nagyrészt inkább a fiúk akarnak többet tőle. Kort is írjatok :)
2014. márc. 28. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyakran olvasok olyat, és valamilyen szinten nálam is ez van, hogy ha lát egy srác egy vonzó, szép lányt, akkor azért legyint rá, mert az van a fejében, hogy biztos van valakije, vagy a lány túl jó ő hozzá, túl szép, hogy igaz legyen, hogy ő legyen a párja.


Szóval ha körbe van rajongva, ezt az érzetet csak megerősítené. (persze csak azoknál, akik a visszafogottabbak, háttérbe húzódottak jönnek be, nem pedig azok, akik a kör közepén állnak)

19

2014. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen őszinte leszek: engem ez eltántorítana attól, hogy ezt a lányt komolyan meg akarjam ismerni, mint potenciális partnerjelöltet. Nem arról van szó, hogy irigykedem arra, ha körberajongják, hanem arról, hogy ha még nem rendelkezik kiforrt, magabiztos, megbízható, érett személyiséggel, akkor bármikor ott lehet annak a veszélye, hogy egy "jól sikerült bulin" egy-egy rajongója beférkőzzön a lábai közé.

Szóval nem, mint barátnő nem játszik. Sorry.

2014. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Taszít.

Ha van neki 5000 udvarlója,haverja,pincsije,nem állok be a sorba.

2014. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már jóban vannak, és többet is akar némelyik, ott előbb-utóbb becsusszan aminek be kell. Tehát olyannyira taszít, hogy rá sem nézek egy ilyen csajra.

21F

2014. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nálunk épp fordítva működdik ez a dolog, mint a lányoknál

ha egy srácot körberajong egy csomó lány, a többi lány szemében is vonzóvá válik..

de ha egy csajt sok pasi rajong körbe, úgy mint ahogy már előttem is írták, ez inkább eltántorít minket, mivel felerősíti a "nála nekem úgyse lenne semmi esélyem, ennyi srác oda van érte, biztos választ majd közülük egy jobbképűt, izmosabbat, magasabbat" stb. érzést. érted.

2014. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ... ha olyan helyzetben vagyok hogy fel tudom venni velük a versenyt akkor az még jó is lehet(nem tudom ez valamiféle férfi versengős dolog)! Viszont ha nem vagyok olyan helyzetben hogy versengjek a többiekkel, vagy esélyem se lenne ellenük akkor az elég kegyetlen dolog és bármennyire is kitartó vagyok, előbb vagy utóbb továbbállok!
2014. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem befolyásol semmit.
2014. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen taszít az ilyen.
2014. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ha a lány csak 1-2 pasival barátkozik, de folyton a társaságukban van? szóval nem a, h sok pasi veszi köül, hanem csak minimális, de ők folyton. ilyenkor mit gondoltok? nem kezdeményeznétek?
2014. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Nem jó.
2014. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!