Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova vigyem a csajt ma délután...

Hova vigyem a csajt ma délután kocsival? Valami parkra, ilyesmire gondoltam, Budapesten.

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

No, először is... Ez a lánytól függ, mit szeret... Bár erre rákérdezni, kissé ciki.


Kocsival? Ilyen jó időben?


Abban nincs semmi romantikus.. Sétáljatok! - Egészséges, és sokkalta jobb is. :)


A Park nem rossz ötlet... Éttermet nem tudom ajánlani, az estetáj volna jó.

A mozi az, az egy teljesen más kategória... Szerintem, kissé unalmas... Bár, attól függ milyen film kategóriákat, szeret/szeretsz/szerettek. :)

2014. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges még eggyel több kocsival szennyezni a levegőt, feleslegesen, hiszen semmi fontos elintéznivalód nincs, ami indokolná, hogy a környezeted károsítsd. Főleg, ha az indexet is képtelen vagy kitenni, és én vagyok a hibás, hogy elindultam a zebrán. Menjetek sétálni.
2014. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem okoztam balaesetet. Előre indexelek, évek óta vezetek. A gyalogosokat MINDIG átengedem. Egyrészt mert így illik - másrészt nem akarok elütni senkit. Vidéken lakunk, így csak az autó jöhet szóba. És igen, akkor is indexekelek, ha kikerülök valakit, és a sztrádán se nyomom 160-al... -.-
2014. márc. 28. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Margitsziget? :)
2014. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így teljesen már a helyzet. A kérdésedben ezt elfelejtetted közölni.



Így már szóba jöhet az autó.



És ragaszkodom előző válaszomhoz... :)

'Étterem, csak este, mozi semmiképpen, park - romantikus, nagyon jó választás!

2014. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elnézést az elírásért!


- már.


+ más.

2014. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Solarian ***** válasza:
Kopaszi gát?
2014. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Solarian ***** válasza:
Kocsival könnyű megközelíteni, és jó hely.
2014. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!