Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem gáz így elhívni egy lányt...

Nem gáz így elhívni egy lányt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igen, tényleg ismerkedni, nem randizni.


Nagyon rossznak érzem a helyzetet, mert először kettesben szerettem volna beszélni vele, hogy egyáltalán beszéljünk, és utána elhívni randira.


Csak pár mondatot váltottunk eddig, meg egyszer egy kicsit beszéltünk is, ebből látom, hogy szimpatikus vagyok neki, de nem hiszem, hogy úgy gondol rám, mint udvarló, mert még nem mutattam ennek jelét.


Mert mindig vártam az alkalomra, hogy kettesben lehessünk, de mindig fiú körök vannak körülötte, akik közül fele a haverja, fele meg olyan udvarló, aki barátzónába rakta magát.


De most már nem várok tovább, hiába akartam eredetileg így, hogy úgy beszéljünk először, hogy nem hívom el sehova.


Muszáj elhívnom, mert máshogy nem fogunk sose kettesben lenni. Ez két módon nézhet ki:


Vagy most felhívom telefonon, és megmondom neki, hogy szeretnék vele találkozni, vagy suliban beállok majd a fiú kör közepére, és úgy hívom el..


Egyik sem az ideális, mégis talán az élő elhívásra szavazok.


Mit gondoltok erről?



2014. márc. 28. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

"Csak pár mondatot váltottunk eddig, meg egyszer egy kicsit beszéltünk is, ebből látom, hogy szimpatikus vagyok neki, de nem hiszem, hogy úgy gondol rám, mint udvarló, mert még nem mutattam ennek jelét. "


Itt már sajnos erősen rezeg a léc....ne feledd egy csajnál két minőségben lehet startolni..a barát(nő) :-D és a PASI...nem mertél pasiként közeledni felé az első perctől kezdve és ez nagyon nagy hiba! most megmondom friendzone a sorsod! Legközelebb férfiként közeledj ahhoz aki tetszik és ne a kifogásokat keresd..hogy majd ekkor meg majd akkor....ne vedd kioktatásnak csak jó tanácsnak, mert a múltban előfordult már velem is ilyesmi, szóval ne kövesd el feleslegesen olyan hibákat amik elkerülhetőek!

2014. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de azért még nem adnám fel. Annyit nem beszéltünk, hogy barátként, sőt haverként tekintsen rám. 2 alkalom volt, akkor is keveset. Mai volt a második, és ma akartam elhívni, csak eltűnt..
2014. márc. 28. 14:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg hát nem akartam ajtóstul rontani a házba, nem olyan típusnak tűnik, aki ezt értékelné.
2014. márc. 28. 14:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem még van esélyem. Legalábbis ezen a 2 rövid ismerkedésen nem múlt semmi szerintem, ha következő alkalommal határozott leszek. Ebben biztos vagyok, csak a kérdés melyik módszert válasszam.
2014. márc. 28. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:
A telefon azért csábít, mert ma kiderülne, az élőig ki tudja meddig kell várni..
2014. márc. 28. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
a telefon teljesen rendben van csörögj rá lazán és beszélj meg vele egy találkát...
2014. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!