Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy ha nem vagy szép, akkor mutasd meg a belső értékeidet?

Figyelt kérdés
Jó persze, ez így van. Csak én rengeteg olyan emberrel találkoztam, aki külsőre nem nyerő, de belsőre még annyira sem. Én inkább így tudnék általánosítnai. Vannak persze, akiknek vannak olyanfajta értékei, amik igen megnyerőek tudnak lenni, de a többség belülről még undorítóbb, mint külsőre. Nektek mi a véleményetek?

2014. márc. 27. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nagyon nem szép a külleme, még újrahasznosítható, mert a belső szervei még alkalmasak lehetnek arra, hogy a sérülést szenvedő, megbetegedő szebb külleműekbe áttegyék azokat. A jó minőségű szervek igazi belső értékek.
2014. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek vannak (sőt közel ugyanannyi) értékei, csak azok az értékek nem mindenki szemében képviselnek ugyanakkora súlyt.

És nincs rossz "undorító" ember se kívülről, se belülről. Vagy ha mégis, akkor annak is el kéne gondolkoznia, aki ezt így érzi másokkal kapcsolatban.

2014. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!