Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek milyen lányok tetszenek...

Nektek milyen lányok tetszenek inkább?

Figyelt kérdés
Elég pici lány vagyok 163 centi és 46 kg, viszont mindig irigykedtem a 175 centis lányokra.. Érdekelne, hogy szerintetek a férfiak nagy részének melyik típus jön be? A telt magas vagy az 50 kiló alatti apró lányok?
2014. márc. 26. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A magas és a telt nem jár együtt, lehet valaki magas és vékony :)
2014. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van :) De most erre a két szélsőséges dologra kérdeztem rá, vagyis ez érdekel:)
2014. márc. 26. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az "apró lányok", kicsi, törékeny alkat, pici cici, formás popsi. :) Más kérdés, hogy én a Te szemedben férfinak számítanék-e a 175 centimmel és vékony testalkatommal.
2014. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam ezt a változatot, mert nekem ez tetszik a legjobban, magas és vékony :)
2014. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a teltek annyira nem, inkább a sportosak és a vékonyak. de te talán picit túl vékony vagy, bár nem tudom(csak a számokból gondolom..)

a magasság nem számít, tényleg nem. amúgy én magas vagyok.

2014. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy Mo-n 164 cm a nők átlagmagassága.
2014. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noydra ***** válasza:
3as, miért ne számítanál annak?
2014. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Noydra, mert nem tekintett rám eddig senki úgy. Csak inkább mint egy "aranyos b**i barátra".
2014. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PearlDiver ***** válasza:

Világéletemben vékony, karcsú barátnőim voltak, ezt a testalkatot nagyon csípem.

Nem lehet olyat mondani, hogy a férfiak nagy részének mi jön be... ahány férfi, annyiféle ízlés. De ha szép az arcod és jó az alakod, gyanítom hogy a férfiak legalább 60%-át nem fogja különösebben érdekelni, hogy hány centi vagy és ehhez milyen pehelykönnyű :)

24F

2014. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fotómodellként dolgoztam 2 évig.. mellem és fenekem is van kevés súlyhoz, nincs panaszom :) Csak érdekelt mindenki véleménye. Köszönöm szép a válaszaitokat.
2014. márc. 26. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!