Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szeret egy lány? Most...

Ficsi kérdése:

Mit szeret egy lány? Most főleg lányok segítségét kérném!

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és valahogy be szeretnék "vágódni" nála. Nos ide tapasztaltabb szerelmesek vagy (inkább) lànyok tanácsát szeretném.

14/F



2014. márc. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves, dicsérd meg a haját/ruháját/illatát, akármit, de azért ne legyél túl rámenős, ne ijeszd el.
2014. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Meli91 válasza:
szerintem vedd fel vele a kapcsolatot...akár neten, akár személyesen. Menj oda hozzá, kérdezd meg, hogy hogy van stb. Aztán, ha szimpik vagytok egymásnak, a későbbi beszélgetés majd alakul magától. Merj lépni, szerintem ez a nyitja :)
2014. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem figyelt még fel rád, vagy egyáltalán nem is nézz téged. Akkor valami hatalmasat kell mutatnod, de 14 évesen nehéz lesz mert nem valami mérvadó a belső ilyen korba. Szóval bukta.
2014. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem például nagyon tetszik egy fiúban , ha megnevettet és , hogy ha odafigyel rám .És még az is , hogy legyél önmagad és ne próbálj menőzni mert szerintem az nagyon gáz.
2014. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!