Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, van kedvetek ismerkedni?...

Fiúk, van kedvetek ismerkedni? 19/L

Figyelt kérdés
Őszinte, vicces, hűséges, sportos 19-25 év körüli barátot keresek, aki nem egyből webkamerázni akar, hanem az érdekli, hogy milyen a személyiségem és el lehet vele beszélgetni.
2014. márc. 24. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez gyanús. Ha fel mernéd vállalni magadat, megmutatnád azt a kamerán. Zsákbamacskára nem megyek. Így jártál.
2014. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Korhatáros
2014. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

26 év nem fér még bele? :)

Őszintén megmondom, hogy sportot űzök a viccekből és ezt mind hűségesen, ja és nincs webkamerám. :D

2014. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első: Nem azt írtam hogy nem vagyok hajlandó webcamerázni vele. Azt írtam "aki nem egyből". De gondolom te is egy lehetsz a sok nyomulós pasi közül, akinek az az elsődleges hogy webcamba kiverhesse ;D
2014. márc. 24. 22:40
 5/19 anonim ***** válasza:
nincs webkamerám (ami működik is), de azért egy képet legalább megnéznék hogy legyen mihez kötni a dolgokat :) ha van kedved írj. 22f
2014. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó, tegyük fel hogy igazat mondasz, és nem valami kamureges homokláda vagy. Itt mégis hogy az ördögbe lehetne ismerkedni?
2014. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyes vagyok. Nagyon sajnálom, hogy ezt feltételezed rólam. Így már biztosan nem szeretnék veled ismerkedni, mert nem mutattál többet, mint bármelyik 2. lány, aki szembe jön velem az utcán. Sok boldogságot kívánok ettől függetlenül és remélem hosszú ideig élsz.
2014. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17 belefér? :P
2014. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Már egy párszor ismerkedtem itt az oldalon lányokkal, de az vége, hogy köddé válnak.

Ha a kérdezőnek csak unaloműzés kell akkor játsszon azzal ami vele egyidős.

2014. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lakhelyet is írnál, mert a távkapcsolat az szerintem sokaknak nem játszana.
2014. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!