Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha tetszik...

Def_Dan kérdése:

Mit csináljak ha tetszik nekem már régóta egy lány de nem merek lépni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél erőt magadon és lépj
2014. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mutasd be nekem! Ha tetszik, majd én lépek.
2014. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is probald meg. ha nem jossz be neki, legalabb tudod es nem kell azon aggodnod h ,,mi lenne ha''. ha meg bejossz neki minek fecserelnetek az idot kulon kulon?
2014. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj erőt venni és menj oda hívd el randira. Ha nem mered élőben sms vagy facebook
2014. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szolitsd meg valahogy!!:) en biztos nem lennek bunko a sraccal, akkor se ha nem tetszik....:) de probald meg!!:)
2014. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan ismered? Egy suliba jártok? Mert akkor esetleg alakíthatnád úgy, hogy "véletlenül" ugyanarra mentek egy darabig suli után(ha nem is arra felé laksz, valami ürügyet kitalálsz, pl, hogy ott találkozol az egyik unokatesóddal) és tudnátok picit beszélgetni. Ha jól elvagytok, idővel biztos bátrabb leszel, ha úgy sem mered meghívni egy fagyira(jön a jóidő), akkor kezdetnek szerintem az is jó, ha bejelölöd facebookon. Tudom, ez nem a legjobb, de ha elvagyok egy sráccal és utána bejelöl, mindenképpen pozitív visszajelzés(valószínű nem vagyok teljes mértékben közömbös neki, legalább barátként tekint rám).

Aztán ráírsz valamilyen indokkal és elhívod ott. Nyugodj meg, ha nem-et mondd, legalább megpróbáltad és túl vagy egy próbatételen :)

Hajrá!!!! Írj, hogy mi volt!!!! :)

2014. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek megpróbálom :-D
2014. márc. 26. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg muszàj erőt venned magadon! Ha nem teszed, egy életre meg fogod bànni, hogy még csak meg se próbàltad.

Sok sikert! ;-)

2014. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem is, végy egy nagy levegőt.. Aztán rajta.

Én is voltam úgy hogy vártam és vártam és vártam... Találd ki mi lett!

Egy másik fiúnak volt ereje és randira hívta, azóta járnak


Figyu! Ha nemet mond meg próbáltad, majd lesz valaki más...

De ha igent mond... Juhé jön a happy end!

😀

2021. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!