Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedjek majd mellette?

Hogyan viselkedjek majd mellette?

Figyelt kérdés

Először is fontos leszögezni, hogy egy nem túl szép, nem túl csinos ( ergó dagadt) önbizalomhiányos lány vagyok. Nagyon tetszik egy fiú, akit csak látásból ismerek. Nyáron viszont legalább két hétig együtt leszünk egy táborban, igaz munkatársak leszünk, és nem sokat fogjuk látni egymást, de azért néha biztosan egy légtérben leszünk.

Hogyan kellene viselkednem? Esély arra, hogy esetleg tetszek/ megtetszek neki szerintem egyenlő a nullával. De mégis....hogyan tudnám legalább nem leégetni magam? Beszélgessek? Vagy csak hallgassak?


Az igazság, hogy szeretném megismerni, de szerintem ő egyáltalán nem, viszont félek, hogy hülyén fogok viselkedni, és több mint valószínű, hogy félni is fogok minden alkalommal...


2014. márc. 23. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Foggyá le!
2014. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj,nyárig még pont annyi időd van,h tudsz kicsit "csiszolni" magadon:)Szedd össze magad,csinos ruhák,enyhe smink,több sport,egészséges ételek és a legfőbb dolog:NE ADD FEL! Szerintem még simán tudsz alakítani magadon,am ha küldesz képet privátban akkor segíthetek még ,mert így látatlanul kicsit nehezebb:)

15/L

2014. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!