Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Jobban kellene egy...

Srácok! Jobban kellene egy olyan csaj, aki elfoglalt, vannak hobbijai, önálló programjai?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatra kellene egy csaj, akkor mi a jobb? Ha kb úgy ugrál, ahogy ugráltatod mert nem nagyon van más programja rajtad kívül (tehát akkor találkoztok, mikor neked jó), vagy inkább egy olyan csaj kéne, aki kicsit elfoglaltabb, vannak programjai, barátai, hobbijai? Kort is írjatok :)
2014. márc. 22. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

nem. nem lenne rám ideje


30+

2014. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az arany középút. Ha nem érdekli semmi, az se jó, de ha a sok egyéb programja mellett nincs rám ideje, az se.
2014. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz ha van saját élete is (a sorozatokon kívül persze), mert akkor én is tudom élni kicsit az életem. Na meg érezze a szabadságot, a párkapcsolat nem egymáshoz láncolt majmok kirakata.


Igazából mindegy, de egyáltalán nem zavarna ha van saját élete is vagy ha feltalálja magát "holtidőben" :)

Az ilyen mindig ráérő, unatkozó, semmittevő, toporzékolós, nyavalygós kislányokat nagyon nem csípem. Pedig elég sok van belőlük ahogy nézem..


24/F

2014. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó kapcsolatomban az első esett volt. Semmi programja nem volt, csak én. Nekem meg lettek volna ugye más programok, barátok, család vagy csak egyedül punnyadni egy kicsit, de ő mindig csak találkozni akart. Szóval most nekem a 2. esett jönne be.
2014. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17/f lemaradt bocsi
2014. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a jó ha közös a hobbi pl. nálam ez a sport + mozi. De nem kell, hogy össze legyünk nőve:)
2014. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!