Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak olyan lánnyal/fiúval...

Csak olyan lánnyal/fiúval kezdték járni akivel megvan a szikra? H. E. L. P

Figyelt kérdés
Tegnap egy srác nagyon nyomult rám, járni akar velem,de én nem éreztem azt a bizonyos pluszt,amit akár egy másik srácnál éreztem,aki nagyon tetszik,de még a nevét sem tudom. Ott megvan az a plusz. De ennél a srácnál,aki járni akar velem semmi, semmit nem érzek. Más hogy van ezzel? Ha meg van az a plusz, az a kis szikra,hogy működik a kémia csak akkor kezdtek kapcsolatba az illetővel? Ha a srácnak/lánynak tetszetek, de te semmit nem érzel akkor felejtős a dolog vagy ismerkedtek vele és később talán kialakul valami?

2014. márc. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Anélkül semmi értelme összejönni egy fiúval.

Baráti szinten ismerkednék vele, bár az a sráccal szemben nem lenne fer.

2014. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a két srácot?
2014. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amelyik srác tetszik azt amikor megláttam rögtön éreztem valamit, de őt nem ismerem. A másik srácot tegnap ismertem meg,de első látásra sem volt semmi érzés és utána sem ahogy többet beszélgettünk stb.
2014. márc. 22. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
És ezekkel a srácokkal milyen kapcsolatban vagytok? Egy iskolába jártok, stb?
2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!