Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van más is, aki fatalista, és...

Van más is, aki fatalista, és hisz benne, hogy ha meg kell történnie, akkor találkozni fog azzal, akivel kell?

Figyelt kérdés

De mikor? És ha egyáltalán nem ismerkedem?...mert erre várok?Így negyven felett,teljesen reménytelennek látom,hogy máshogyan ez bekövetkezzen.Mármint a találkozás.

NŐnemű/40+



2014. márc. 21. 22:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sziasztok! Hát én hiszek benne.Mármint ez erősebb érzés a hitnél,mert TUDOM,hogy így van.Az előző szerelmemmel azért szakítottam,mert éreztem,hogy valaki jönni fog akit meg kell ismernem.És négy hónap múlva jött is.Egy randi után tudtam,hogy ő az igazi.Épp nem voltam vele,azt hiszem,buszon utaztam valahová,és hatalmába kerített egy érzés,hogy ő lesz a férjem.Láttam őt a gyerekünkkel.Pedig istenem de nehéz eset volt! Többször akart szakítani,nem akart komoly kapcsolatot stb stb.Megszenvedtem,de végül belém szeretett :) Másfél éve együtt vagyunk,és 4hónapja már próbálunk babát összehozni :)
2016. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!