Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24 évvel idősebb férfinek...

24 évvel idősebb férfinek tetszhet egy fiatal nő?

Figyelt kérdés
Máskor is megnéznek az utcán úgyhogy nem tartom csúnyának magam, de van egy férfi a munkahelyen aki nálam jóval idősebb és nem tudom, hogy neki tetszem vajon vagy csak szimplán kedves velem? Van családja sajnos de állítólag a 40es pasik is szívesen félrenéznek ha egy fiatal nőről van szó. Szerintetek?

2014. márc. 20. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van családja. Ne barmold szét.
2014. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Már mért ne tetszhetne??
2014. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszhet.
2014. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
hagyd békén, van családja, valószínű boldog. persze megcsalhatja a feleségét, de ne akarj szerető státuszban lenni. persze ha imponálsz neki, akkor LEHET reagálni fog rá.... laza kis flört lehet belőle, ami vicces és szórakoztató. de inkább hagyd békén sztem.
2014. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek, hogy fejezné ezt ki egy 40es pasi? Nem akarok tőle semmit sohasem szedném szét a családját csak jólesne ha tudnám hogy lenne esélyem.
2014. márc. 20. 21:06
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze simán. Nagypapám is mindig sasolta a csajokat a strandon. Férfi.
2014. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
ha 40-es akkor sztem inkább szavakkal, bókokkal, kedveskedő gesztusokkal. ha segítséget kérsz és segít (nem tudom milyen munka, vagy mit dolgozol, vagy dolgozik), és segít még akkor is amikor nem ér rá, akkor valószínű annyira szimpatizál veled hogy tetszel neki. ha bátor vagy ülj az ölébe :)
2014. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ááááá ilyet sohasem mernék hogy az ölébe üljek :D Jóban vagyunk nagyon segítőkész de nem baráti kapcsolat, inkább fölöttem áll, ugyhogy nem merek jelet küldeni nehogy beégjek:S
2014. márc. 20. 21:12
 9/19 anonim válasza:
pedig ha nem küldesz jelet, akkor soha nem "tudjuk" meg. egyik nap legyél sokkal lazább, meg viccesebb. mondjuk pénteken, akkor mindenki felszabadultabb. és érj hozzá, a vállához, vagy a kezéhez ha olyan a helyzet... de csak ha olyan a helyzet, hogy benne van a pakliban. nem tudom milyen munkahely ez de talán van ilyen. vagy mondj neki ilyen félperverz/vicces mondatot. a reakciókból mindente rá lehet jönni.
2014. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van. Holnap lehet végre kiderítem és ha semmit nem látok, akkor elfelejtem végre csak hát nehéz hogy látom hetente.
2014. márc. 20. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!