Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, piros leggings fekete...

Pasik, piros leggings fekete magassarkúval mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Élénk piros(nem bőrhatású), hozzá fekete magassarkú, de nem platform, fehér hosszított felsővel.

Ha egy vékony 158 cm 45 kg-s csajszin látnátok, mi lenne a véleményetek róla? Nektek ez tetszik? (És hozzá majdnem derékig érő festett sötétvörös haj)


Mennyire figyeltek fel egy ilyenre, ha pontozni kellene, 10ből mennyit adnátok?


2014. márc. 20. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kép esetleg?
2014. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Szerintem pocsék egy összeállítás. Ráadásul a Festett sötétvörös haj mocskosul unalmas már. Nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem.
2014. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén?


Férfi vagyok, vazze, fogalmam nincs, mi az a leggings meg platform.


Fogalmazz érthetően, vagy mutass képet, mert ezt így legfeljebb ti, csajok értitek - meg gondolom a mai nyálas kis csíra langyigyerekek.

2014. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a célod, hogy a dugható lányt lássák benned, akkor tökéletes. Ha nem, akkor legalább a csípőtájékot takard el pl. hosszú pulóverrel, mert a leggings nem nadrág.
2014. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
írtam, h hosszított felsővel viselném (ami természetesen a feneket takarja); de nem tudsz olvasni,
2014. márc. 20. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem olvastam el a kifejtést.
2014. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
felfigyelni felfigyelnék rá, de nem pozitív értelemben
2014. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

bőrhatásúban jobban nézne ki sztem, és divatosabb... persze kicsit kihívó, úgyh tudni kell viselni.

ha csak simán piros, az nekem, fura!


22/F

2014. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy megnéznélek, tetszene persze. Szerintem manapság a leggings-nél nincs figyelemfelkeltőbb ruhadarab. Nálam jöhet mind eltakart csípővel és mind kendőzetlenül. A matt bőrhatású kicsit izgatóbb, mint a pamutszerű. Lehet még spandex anyagú is. :) A kérdésed, a leírtak alapján vele együtt az összeállításod 10/10.
2014. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!