Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » És most mit csináljak? 13/L

És most mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 9.es, most jött a gimibe(én 7.esvagyok, ez egy 8osztályos gimi.) az egyik piszkálódó fiú oszitársammal barátok, igy szünetekben mindig feljön a termünkbe. És ez a 9.es fiú tetszik nekem. Hogy tudnám az értésére adni, és egyáltalán, mit csináljak? (Régen bejelölt facen, de nem tűnt helyesnek, igy nem irtam rá. Azóta új facem van. )Amúgy nem vagyok túl szép, tényleg, igy a szépségemmel nem tudnám lenyűgözni... :D

2014. márc. 20. 16:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
uccsó elötti: tudom nagy genyoság volt...
2014. márc. 25. 12:21
 12/12 anonim válasza:

Reménykedhetsz, mert egy 7-es barátnőm összejött egy 10-sel...

Beszélgess vele sokat és próbálj összehozni egy programot, de ne csak vele, hanem egy nagyobb baráti társasággal (5-15 fő) és menjetek el parkba vagy bárhová. És beszélgessetek sokat, nagyon sokat, mert először ismerd meg, csak azután nyilatkozz arról, hogy bejön-e.

2014. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!