Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen biztos jelei vannak...

Milyen biztos jelei vannak egy fiú részéről, hogy komoly kapcsolatot szeretne? 17L

Figyelt kérdés
Miből lehet eldönteni, hogy nem csak megdugni akar, hanem komoly és hosszabb távú szándékai vannak?

2014. márc. 18. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha sietteti a dolgokat, és nem tud várni rád, akkor egyértelmű a helyzet

ha nem figyel rád eléggé, vagy csak felszínesen akar megismerni

2014. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próba szerencse...ha nem jön össze volt egy jó kis digidugi...Ha kitartó és küzd (nem egy hetet) akkor jó eséllyel többet akar mint szex. De ez úgyis a szex után fog kiderülni, hogy mit szeretne. Mert lehet adja a szépet és a jót ami neked tetszik, megkap és megy a francba!
2014. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem akar az első héten megdugni, az jó jel.

Ha ki vár úgy 2 hónapot, akkor már kezdhetsz gyanakodni, hogy nem csak egy testrés kell neki.

2014. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hat ha szoba se hozza a sexet kb 3 honapig akkor nem csak dugasra kellesz, neki, ha elvisz kavezni vagy mittudom en tehat latszik hogy erdekled:)
2014. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem mi a baj a szexxel, hogy például ilyen "2 hónapos próbatétellel" kell szivatni a másikat (meg saját magát is). Röhej.


Az életben nincsenek garanciák. Lehet, hogy tényleg akár komoly kapcsolatot szeretne valaki, de három hét után kiderül, hogy mégsem illetek össze vagy ilyesmi. Van ilyen, legalább tapasztalatot szerzel vele.

2014. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előző is írta előfordulhat, hogy kis idő után jön rá a pasi, hogy nem tetszel neki. Ettől még nem biztos, hogy átver, hiszen külső megfog, belső megtart. Lehetsz te nagyon szép, de ha jobban megismer és nem tetszik neki a belsőd akkor ennyi. Ettől még gondolhatja komolyan a dolgot.


Viszont van az, amikor tényleg csak a szexre kellesz neki és adja a szépet addig amíg meg nem kap.


Szerintem nincsenek biztos jelek arra, hogy mikor kellesz neki csak a szexre. Minden fiú más, sosem tudhatod, hogy melyik fogja komolyan gondolni és melyik nem.


Nekem pld van két fiú ismerősöm, akik közül az egyik tényleg komolyan szokott gondolni egy kapcsolatot, úgy hogy szeretne már az elején szexet, míg a másik képes várni hónapokat (2-3), mire megkaphatja a lányt és lelép.


Hidd el én is nagyon szeretném tudni, hogy melyik fiú/férfi gondol komolyan egy kapcsolatot és melyik nem.

Szerintem akkor kell gyanakodni ha túl sokszor célozgat arra, hogy mikor lesz már szex.

2014. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiherélteti magát.
2014. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy le akar fektetni. Mert amíg az nincs meg, szegény ő maga sem tudja eldönteni, hogy komoly kapcsolatot szeretne-e, vagy búcsút int, és másnál próbál szerencsét.

Isten mentsen engem attól, hogy rábeszéljelek a szexre 17 éves fejjel. De ennél jobb tanácsot a saját lányomnak sem tudtam adni. Én is voltam fiatal, és akkoriban bizony ez így működött. Akivel jó volt az ágyban, az mellett kitartottam, aki csapnivaló, azt rövid úton elfelejtettem.

2014. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van.

De azért van különbség. Oké valamelyik pasi tényleg komolyan akarja és lehet hogy a szex után jön rá, hogy mégse stb.

De van olyan pasi is, aki már előre tudja, hogy szexel veled és utána rögtön elhagy.

2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, skalpvadászok mindig voltak, és lesznek. Őket azonban lehetetlen kiszűrni, hacsak nem az alapján, hogy nagyon tudják, mikor mit akar a csaj hallani.
2014. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!