Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ilyen nehéz 2014-ben...

Tényleg ilyen nehéz 2014-ben csajozni?

Figyelt kérdés

Bárkinél próbálkozok két éve, aki tetszik, folyamatosan elutasítással találom szembe magam (kb 7-8 komolyabb próbálkozás). Próbáltam rámenősen, visszafogottan, de sehogy sem sikerült. Sportos alkat vagyok, állítólag jóképű. Nem egyszer előfordult már, hogy lányok odajöttek hozzám, de ők meg nekem nem jöttek be. Túl magasra teszem a lécet?


23F


2014. márc. 18. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Kinézetedtől függ."


az meg a pénztárcád mélységétől.

2014. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 X0X válasza:
Nem nehéz, csak rossz helyen keresgélsz és keveset. Ne rögtön barátnőt keress görcsösen csak barátkozz, beszélgess, flörtölj csajokkal. Aki neked tetszik és neked is szimpatikus előbb-utóbb rád talál. Legyél laza….és keresgélj bátran….Járj koncertekre, programokra, rendezvényekre, kávézni, dumcsizni, haverokkal „csajozgatni” stb…
2014. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 X0X válasza:
Javítok: …és neki is szimpatikus vagy….
2014. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!