Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ronda lányok hol ismerkednek?

A ronda lányok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van olyan oldal, ahol a csúnyább, ducibb lányok ismerkednek?

esetleg ahol olyanokkal beszélgetnek akik nem a külső alapján ítélik meg őket?


2014. márc. 17. 21:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azért degradalom a válaszokat mert egyik sem segít, az volt a kérdés hogy MILYEN oldalon és nem az hogy szerinted mi a rOnda és ki...

WWW.rondarandi.hu vagy valami... De csak olyat írtok hogy nem ronda meg stb...

2014. márc. 18. 10:11
 12/18 anonim válasza:
Bennem két kérdés fogalmazódott meg: 1) az életkorodból adódóan vagy ilyen komolytalan? 2) miért tettél fel egy olyan kérdést, amit később saját magad válaszoltál meg?
2014. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

1-nem vagyok komolytalan,

2-nem válaszoltam meg semmit... egy nyilvánvalóan kitalált oldallal példálkoztam, gondoltam nem létezik akkora retardált aki azt hiszi ez egy létező oldal...

2014. márc. 18. 15:18
 14/18 anonim válasza:
[link] PARANCSOLJ !!!
2014. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Egy intelligens és komoly ember nem tesz fel ilyen kérdést...
2014. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

első válaszló aki azt írta ami a kérdés....

a te logikáddal akkor normális ember nem venné a fáradtságot, hogy leírja a baromságait KOMMENTKÉNT VAGY VÁLASZKÉNT sem, tehát csak magadat minősíted!

2014. márc. 18. 20:53
 17/18 anonim válasza:

Ha valaki segítő szándékkal válaszol a kérdésedre (már pedig itt akad bőven), Te pedig elküldöd melegebb éghajlatra, tényleg ne csodálkozz ha nem kapsz megfelelő választ. Leírtam Neked, hogy megválaszoltad a kérdésed, mert a www.rondarandi.hu webhely létezik, erre leretardáltoztál.


Attól pedig, hogy önigazolásképpen és saját magad megnyugtatása érdekében leírod az ellenkezőjét, még a helyzet nem változik.

2014. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

senkit nem küldtem el sehova, pláne nem olyat aki normális választ írt, egyetlen egy normális választ kaptam,

ugyanis nekem az nem normális válasz, hogy 'pista' írt egy üzenetet, hogy ő most nagyon kanos és küldjek fotót, nem arra vagyok!

2014. márc. 19. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!