Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mit gondolnátok, ha...

Fiúk! Ti mit gondolnátok, ha facen bejelölne egy csaj titeket? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel néha találkozom hazafelé menet, meg a buszmegállóban. Nagyon ismerős, de nem jövök rá, hogy honnan. Úgy néz ki ő is ismer engem, mindig integet, mosolyog, mikor köszön, de még nem volt alkalmunk dumálni. Én szeretnék, kölcsönös a szimpátia. Ráakadtam facebookon. Ciki, ha bejelölöm?
2014. márc. 17. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :-)
2014. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2014. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Inkább menj oda hozzá mikor mosolyog...
2014. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Whenever You Want-nak:

még nem volt rá alkalom, sosem alakult úgy, azért gondoltam B tervként a facebookra :$

2014. márc. 17. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, lánytól sosem ciki a bejelölés. csak akkor írj rá, keresd rendszeresen
2014. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
neem, véletlenül se irj rá, szerintem ne is jelöld be, vagy csak max jelöld be, de a fiúk szeretnek meegszerezni egy lányt, nem birják a nyomulást, ugyhogy max bejelölni, a többi majd jön ha jön, ha nem akkor meg nem :D azért én drukkolok :D 18L
2014. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség, amit az előző írt. a férfiak nem szeretik a nyomulást, valóban, ezt én is észrevettem, viszont azt szeretik, ha teremtesz nekik egy esélyt, hogy nyomulhassanak. Ha adsz egy ilyen esélyt, akkor kevésbé fog félni a visszautasítástól, és pont, hogy végre férfi lehet, és léphet. ennyi.
2014. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szóval jelöld be, de ne írj rá (egyelőre). végülis igaza volt a 18 évesnek ebben, bocs.
2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem ha bejelölne egy csaj, aki szimpatikus simán visszaigazolnám. de miért írnék rá?

hm, hátha tetszem neki mert bejelölt, ráírok gyorsan...

2014. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!