Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki ismerkedni?...

Szeretne valaki ismerkedni? Bp, F/21

Figyelt kérdés

Szóval az év elején szakítottam az addigi barátnőmmel, ami miatt elég szomorú voltam, ezért bánatomban elkezdtem olvasgatni mit írogatnak itt az emberek. A sok hülyeség mellett nekem úgy tűnt, hogy azért vannak értelmes emberek is itt szal miért is ne lehetne ismerkedni..?


Magamról annyit, hogy 21 éves egyetemista vagyok, már elég régóta gördeszkázom. Nagyon sok zenét hallgatok változatos műfajokból, továbbá a "művész" filmeket preferálom a blockbusterekel szemben. Szerintem inkább introvertált személyiség lennék, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap a szobában ülök :D

Kinézetre átlagos lehetek, szökés barna, rövid haj, kék szem, 190 cm, 80 kg, szóval semmi szélsőséges.

Lehet ez most elolvasna nagyon erőltetettnek hangzik vagy bénácskának, de annyira nem vészes szerintem.

Küldök képet, ha üziben valakit érdekel, nem zsákbamacska a dolog...


2014. márc. 16. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
p-please respond
2014. márc. 17. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:
CSAJ VAGYOK :D
2014. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Irj
2014. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj. :) 18/L
2014. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:c
2014. márc. 22. 21:17
 6/6 A kérdező kommentje:
öngyi leszek
2014. márc. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!