Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti milyen lányokat...

Fiúk ti milyen lányokat szerettek? (lent)

Figyelt kérdés
Most gondolok itt kulsore es belsore is egyarant.Pl:muvelt vagy sportos meg hasonlo jelzok?
2014. márc. 16. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindet szeretem. :)
2014. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külsőre, inkább vékonyabb (nem csont..), de akár egy kis fölösleg is belefér, magasság, hát nem tudom 160-180 között bármi..:) Az arcot annyira nem tudnám leírni, azt valahogy érzem, h tetszik v nem :$

Személyiségre leginkább ha el lehet vele hülyülni, de komoly dolgokról is lehet vele beszélni, ha kb egy szinten vagyunk értelmileg. :)


F/18

2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a rib**ancokat szeretem :)
2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Művelt, kedves, megértő, türelmes, elfogad, hűséges, őszinte, nem felszínes, duci(90 kg-ig kb. tetszik), nem sminkeli magát( túl). A legfontosabbakat leírtam, azt hiszem. 17/f
2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az olyanokat, akik tudják használni az oldal Keress! parancsát.
2014. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
első, de édes volt ez! :)))
2014. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem :)

Az első tényleg aranyos volt :)

A másodiknak meg köszönöm h kifejtette meg persze a tobbinek is :)

2014. márc. 16. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
hasonló kérdés, itt van egy pár válasz tessék :) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36960..
2014. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hàt ez relatív, viszont ha a lányideálomat kellene leírni: alacsonyabb 155-165 cm, szőke hosszú hullámos hajú, zöld szemű, formás testű (nem dagi de nem is sovány).. belsőleg vicces, bohém (néha kicsit gyerekes, elviselhetetlen de alapjàban véve aranyos) viszont ha komoly dolgokról van szó megértő és magabiztos. Legyen művész (mivel én is az vagyok) de ne vesse meg a sportokat sem :) nagyjából ennyi :) 17/F
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!