Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan keltsem fel a fiú...

Hogyan keltsem fel a fiú figyelmét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Osztálytársam.Már több hónapja tetszik.Mögöttem ül.Okos,jó humora van.De mintha észre sem venne.Szerintetek ez azért van mert szemüveges vagyok? Mit csináljak hogy végre észrevegyen?

2014. márc. 15. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos, akkor kérdezz meg tőle valamit, amit nem értesz (ha érted akkor is tégy úgy mintha nem értenéd), magyarázza el neked, vagy kérd fel hogy kicsit korrepetáljon valamiből. Aztán itt már lesz beszélgetés, humorizálás, közeledés. Az ilyen fiúk általában nem mernek kezdeményezni.
2014. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd le a szemüveged.
2014. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tedd a fejére a szemüveged...
2014. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esetleg lecserélhetnéd a szemüveged... Nem ismerlek se belülről se kívülről de szerintem a manapság divatossá vált retro szemüveg nagyon jól áll fekete kerettel a szőkéknek...legalábbis nekem bejön.
2014. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit, vegyél kontaktlencsét, és vágd hozzá a szemüveged :)
2014. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!