Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés
van egy fiu a suliban. napközis és évfolyam társam,focista. mindig napköziben van valamikor a haverjával valamikor egyedül.arra lennék kivácsi hogy hogy kezdeményezzek vele beszélgetést hogy ne nézzen hülyének? vagy hogy ne furcsálja hogy csak ugy odamegyek? hogy menjek doa rögtön hozzá? és mit mondjak neki először? léci segitsetek!:( elöre is köszönöm!
2014. márc. 14. 18:43
 1/6 anonim válasza:
Hé te ott hajjal xD. nekem be szokott válni xD
2014. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.Inkább bujjá el!:-/
2014. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tinikor nagy kérdései.Menj oda hozzá bármikor,ha nincs egyedül hívd félre és mond el neki,mit szeretnél.
2014. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha látod menj oda nyugodtan és kérdezgesd a fociról.Biztos örülni fog,hogy beszélgethet a fociról,a sikereiről.Kérdezd meg,hogy hogyan bírja mindezt?,mi a legjobb benne?,van-e béna közöttük vagy kik voltak a legbénább csapat akivel fociztak?,nem lesz-e túl szomjas a foci után és talán meghív egy italra.

Én azért a helyedben nem merném meghívni,legfeljebb megmondanám,hogy mi a kedvenc italaim.

2014. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha hé te ott hajjal után? :D utolsó köszönöm szépen bár még bizonytalan vagyok:ss
2014. márc. 14. 19:12
 6/6 anonim válasza:
1-es vagyok és nem fogok elbujni muhahahaha. De a lényeg az hogy probály meg olyanrol beszélgetni vele ami téged is leköt meg öt is :D
2014. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!