Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez miért van?

Lányok! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akit mindig körülrajongják a srácok. Hatalmas a baráti köre, okos, szép, de barátja nincs. Nap mint nap olyanok vannak körülötte, akik sokak álmai. Ez vajon azért van, mert senki nem akar tőle semmit(párkapcsolati szinten), vagy egyáltalán nem akar magának senkit? Hasonló szituációban lévő lányok válaszát várom elsősorban. :)

2014. márc. 13. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a kettő közül valamelyik - nyilvánvalóan. Ha a lány van körberajongva, de ő fordítva már nem tulajdonít nagy jelentőséget a rajongóinak, akkor ő nem akar kapcsolatot.
2014. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyrészt a lány nem akar semmit. Nem találkoztam még olyannal, hogy ilyen lány ne kellett volna a fiúknak és a lány valójában tisztában van a szerepével, tudja, hogy bárkit megkaphat, épp ezért nem érdeklik. Csak az kéne neki, aki nagyobb falat lenne, akit nem kaphatna meg könnyen.
2014. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon sok mindentől függ.

Elképzelhető, hogy annál jobban élvezi a helyzetet, hogy ennyien körülrajongják, mintsem feladja ezt egy párkapcsolatért.

De könnyen lehet az is, hogy szeretne már ő is egy komoly kapcsolatot, de hiába ez a sok férfi körülötte, egyik iránt sem érzi a bizonyos pluszt, amire vágyna.

Emellett még azt is el tudom képzelni, hogy hiába okos, szép és népszerű, még sincs akkora önbizalma. Ez egy fura dolog. Attól még, hogy valakit kívülről "top csajnak" látnak a többiek, aki kiegyensúlyozott, vidám és mindenki odáig van érte, simán lehet, hogy ő belül ezt nem így érzi. Főleg ha még okos is az illető, mint mondtad. Mert akinek van intelligenciája, az tudja, hogy bármennyire is fontos a külső, emellett rengeteg érték van még, ami számít az életben. Ergo nem fog attól elszállni az egekbe, és azt gondolni hogy megkaphat bárkit, csak mert szép.


Azt hiszem én ennek a 3-nak a keveréke vagyok. Vonzó külsejűnek tartanak, szívesen beszélgetnek velem és tartózkodnak a társaságomban az emberek , és vannak barátaim is bőven, de a párkapcsolati életem kész káosz.

20/L :)

2014. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!