Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent ez egy teljesen...

Mit jelent ez egy teljesen leszbikus (vagyis megcsak nemis biszexualis) nonel?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen az egyik no leszbikus. Mikor eloszor talalkoztam vele, nem is tudtam ezt rola, csak aztunt fel,hogy kb ugy nez ram ahogy azoka pasik szoktak, akik kesobb melyebb vonyalomrol szamolnak be iranyomban. Nok biztos ismerik ezt a fajta ferfinezest amikor olyan furcsa feny csillan meg a szemukben, notol en most lattam ilyet eloszor. Kesobb mutattak be minket egymasnak, es a kozos ismerosunk megjegyezte, hogy ez a no kizarolagosan leszbi esnem is csinal titkot belole. Nem nyomult ram vagy valami, nem is zavar, csak erdekel hogy mi leheta hatterben? Ez a furi arckifejezeses nezes ma reggel megint megimsetlodott. Valahogy igy kicsit tovabb felejti rajtam a szemet, pont ahogy azok a pasik szoktak akiknek tetszem. Valaki leszbikus ismerkedesben tapasztalt valaszado leirna a velemenyet a sziturol?Csak kepzelodok, vagy elkepzelheto hogy erdeklodik irantam ez a no? Hogy adnak egymasnak jelet a leszbikus nok, ha tetszik nekik valaki de az ismerettseg csak ilyen szegrolvegrol munkahelyi, tavoli es futolagos?
2014. márc. 13. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj reg volt ilyen jo kis izgi kerdes, orom volt vegigolvasni a valaszokat. :D

Kedves kerdezo, bar 10 evvel fiatalabb vagyok nalad, de fogadd el a segitsegem. Kulsore en is noies vagyok , de belsore fius,ferfias. Szeretek en udvarolni, es irrital ha ezt a "szerepet" el akarjak venni tolem. Szerintem te se vedd el ennek a lehetoseget tole. Viselkedj nokent, de batoritsd. A kis jeleit viszonozd.. es tegyel meg ra egy lapattal. Ha szemezik veled, vagy csak surun tekint rad, tedd te is ugyanezt es meg tegyel hozza egy kis huncut mosolyt. Legyel kezdemenyezo, probalj vele minel tobbet beszelgetesbe elegyedni, mert valoszinu a multjabol kifolyolag ilyen zarkozott. Ha tenyleg tetszel neki es a bizalmaba ferkozol, biztos lepni fog feled:)

Sok sikert es kerek beszamolot :)

2014. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, koszonom a valaszod. Nem lenne gond ha radpriviznek? Van egy csomo reszlede meg a tortenetnek, amit nem akarok nyilvanosan megosztani masokkal.
2014. márc. 14. 22:17
 13/13 A kérdező kommentje:
reszleTe, elnezest
2014. márc. 14. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!