Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdjek ismerkedni?...

Hogy kezdjek ismerkedni? Mármint mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Szerintem a "szia, mizu?" olyan unalmas, meg amúgy sem lehet kapcsolatot létesíteni vele. Szóval szeretnék megismerkedni egy sráccal és írnék neki facebookon. De mégis mit? :P
2014. márc. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia beszélgetni kedved van-E ? :D
2014. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki akkor mindegy mit írsz :D
2014. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

valami baja van a gépemnek, és téged ajánlottak. Meg tudnád nézni? :D

2014. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt: Szia, akarsz d.gni?
2014. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szia, láttam, hogy te is be vagy jelölve ismerősnek, én meg elfelejtettem, hogy honnan ismerlek. Segítenél?"

Ez egy kicsit arrogánsnal tűnhet, ha sok ismerősöd van. Viszont ha hozzáteszed, hogy "Rossz a memóriám", akkor az növelheti az esélyeid. Azért ajánlott, mert a közös emlékek felidézése összehozza az embereket.

2014. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ú, szerintem a "beszélgetni van-e kedved" az nagyon gagyi, ósdi duma.


én a helyedben szerveznék valami programot több ember számára, és őt is elhívnám. annak nincs kifejezetten randiérzete, de mégis meg tudjátok ismerni egymást valamennyire.

2014. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a 6. jónak tűnik :P
2014. márc. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!