Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki aki Transzneművel...

236526 kérdése:

Valaki aki Transzneművel ismerkedne. Stb?

Figyelt kérdés
Olyan gáláns urat keresek akit vacsorázni, színházba, kirándulni...stb kell elkísérni és ezért anyagilag támogatna 100% női megjelenésem van viszont még megvan a kukac is! Műtéti beavatkozásokra gyűjtök! Keress ha izgalomra vágysz!

2014. márc. 10. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocs de minek vinne valaki travit vacsorázni, színházba, kirándulni?És még fizessen is érte?Szívesen szexelnék egy szexi travival és ezért viszont fizetnék is.:)
2014. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt a kérdésbe nem írhattam bele de a .. ba minden benne van nem?
2014. márc. 12. 19:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves tudatlan!

A transzneműek nem melegek,illetve nem feltétlen melegek.

Kb olyan arányban vannak köztük melegek,mint az emberek között általában.

A transzneműeknek a nemi identitása(hogy milyen neműnek érzi magát)eltérő a többi emberétől.Ritkább tulajdonság,mint a homoszexualitás.

Én meleg vagyok,de még így is nehéz az élet,el sem tudom képzelni egy transznemű hogyan élheti meg az életet.Egy heteró meg totál nem tudja elképzelni.


Kérdező ne szégyelld sosem amit megteszel azért,hogy megvalósítsd az álmodat.Sokan nem tudják,hogy ez mennyi pénz és fájdalom lehet mire az te teljes értékű lehetsz.

Kívánom,hogy teljesüljenek az álmaid.

2014. márc. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! <3 Rettegek hogy hányan fordulnak majd el hogy hányan köpnek le az utcán hogy vajon lesz e munkám ... minden nap ezekkel és még sok más problémával nézek szembe sokszor már komolyan elgondolkozom hogy csináljam e vagy vessek véget az életemnek inkább ami a legjobban zavar az hogy egy gyilkosnak is több esélyt adnak mint a hozzánk hasonlóknak elítélnek gyűlölnek pedig mi senkit nem bántottunk előbb adnak esélyt egy sittesnek, rablónak, gyilkosnak, hazugnak mint nekem milyen világ az ilyen? Nekünk kéne szégyellni magunkat hát szégyellje az akinek van rá oka és aki így teremtett! Nekem is könnyebb lett volna heterónak születnem! És nem vagyok meleg! Heteró nő vagyok egy férfi testébe zárva!
2014. márc. 21. 10:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy sokszor rálátás nélkül ítélkezünk. Nem gondolunk bele, milyen lehet a másiknak, miket él át, miken megy keresztül. Nyilván neked nehezebb boldogulni az életben, mint az átlagnak. De nem kell ez miatt feladni. El kell engedned a füled mellett amit mondanak, még ha nehéz is. Ennyivel is erősebb vagy.:) 20/f
2014. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez egy ideig megy is de idővel egyre nehezebb :/ Én ősszel vagy télen fogok abszolút nőként élni majd addig hormon meg rá készülök kicsit, és majd meglátom a reakciókat ígérem írni fogom a tapasztalatokat! Nekem ami nagyon nehéz hogy a városomban elég ismert vagyok szinte mindenki ismer! De célom hogy előadásokat tartsak a másságról iskolákban, konferenciákon... és segítsem az embereket mert általában ahogy megvan a nem átalakító műtétje egyes emberek elfelejtik honnan jönnek nagyon nehezen adnak tanácsokat, tapasztalatokat ....
2014. márc. 21. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!