Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » BMW M5 bejön a csajoknak?...

BMW M5 bejön a csajoknak? Lehet csajozni vele?

Figyelt kérdés
Szeretik az agressziv vezetesi stilust is?

2014. márc. 10. 09:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Inkább RS6-ost néztél volna idióta, a bmw-k csak a tini p*csákat vonzzák. Az igazi nők az RS6-ra buknak. Meg amúgy is ezerszer jobb.

Egy 2008-as C220-al ugatok itt.

2014. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
egy kemping biciklim volt,de volt olyan,hogy első randin dugtunk,és utána mutatkoztunk be egymásnak,pedig igényes nő volt és szép
2014. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ember veled nagy hibák vannak,és ez nagyon nagy baj itt.Mert te tévedésben élsz,ha a csajokat "kocsikázással" lehet felszedni.Legalábbis a jó csajokat nem.Képzeld el,hogy vannak olyan kapcsolatok ahol mondjuk a fiú vagy a csaj nem áll jól anyagi helyzetileg,de attól még jóba vannak és ez őket nem érdekli.Ezért ha jó csajt akarsz legyen jó önbizalmad,ne tolj be,ha ott lesz a csaj előtted.És legyél vicces.Vagy tűnj ki a tömegből.Ennyi... Úgye nem nehéz? Mert ezt bárki megcsinálja,csak ha azt mondja,hogy nem megy.Akkor nem is fog,mert az akarata gyenge.Ezzel nem lehet semmit se csinálni.Hinni kell benne,és megvan.Kösz. 14/f
2015. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
nekem i8as bmv van.. ezzel már lehet csajozni. a gagyi m5 dobd ki.
2015. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igen, bár biztos van, amelyiknek ez sem elég.
2015. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Csaj létemre és aki aktívan vezet a következő a véleményem:

Először is:az összes agresszív vezetési stílusú személytől elvenném a jogsit, mert elég sokszor ők okozzák a baleset, így nagyon nem jön be! Nem szeretném még jó pár évig donor lenni.

Másodszor: azok a személyek, akinek ilyen árkategóriájú személygépkocsival rendelkeznek, olyan egóval áldotta meg őket a BMW márka, hogy a magasröptű gondolataikhoz és tudatlan vagyok.

Harmadszor: a személygépkocsikat elsősorban vezetésre és nem csajozásra gyártják, de szólj ha tévednék!

Tény, hogy elég durva általánosítás és nem szeretem, de sajnos tényleg ezt tapasztaltam. Igaz, ritkán, de találkoztam már nagyon előzékeny és kifejezetten szabálykövető BMW-sel, de ők sem 20 évesek voltak és nem is csajoztak :)

2015. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 acelsziv ***** válasza:
50%
gyerekek ezt a kérdést majd' egy éve írta ki a kis agresszív suttyó. Lehet már meg is halt azóta egy fára csavarodva mert "odalépett" ti meg itt osztjátok szegény hülyét? :D Ej ej :D :D !
2015. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nyem :3
2015. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Traffipax előtt lépjél oda neki!

Az sokkal vagányabb :)

2015. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha nincs alatta farok...


Pénzzel...

2015. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!