Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha strandon szeretne...

Fiuk! Ha strandon szeretne valaki ismerkedni akkor az mennyire gaz ha (bikinit hord) es egy kicsit nem befele hanem kiall a koldoke? 16/l

Figyelt kérdés
mert a nyaron szeretnek vegre parkapcsolatot es hat nem tudom h ez mennyire befolyasol ebben. ciki a kerdes de engem elegge zavar! mar Anyukammal beszeltem errol mult nyaron h lehet h "megmuttetnem" de nagyon felek attol:/ szoval az mennyire gaz ha egy csajnak van ilyen?

2014. márc. 8. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez miért lenne ez probléma? 16/F
2014. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hanariko ***** válasza:
Lány vagyok, lehet nem lesz a leghasznosabb a válaszom, de szerintem nem gáz. Nekem se olyan tipikus "luk" a köldököm, de épp ma vettem észre tükörből, hogy szemből nézve nem is annyira gáz, csak ha én fölülről rápillantok. Szóval lehet Neked sem olyan vészes. De még ha mondjuk szemből nézve is nagyon látszik, tényleg nem gáz szerintem, lehet hogy a fiú észre sem veszi, ha mondjuk beszélgettek vagy valami, mert nem arra figyel.
2014. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gusztustalan.
2014. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem a köldököd fog számítani. ha strandon bikiniben akarsz ismerkedni, akkor a fenekedet, meg a melleidet nézik, meg hogy milyen lapos a hasad
2014. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem egy köldök miatt fognak megszeretni:)

Simán lehet úgy ismerkedni és szerintem örülj,hogy ez a "legnagyobb" gondod:) de ezt jó szándékból mondom!!!

Én is örülnék a helyedben: P és ne foglalkozz ezzel mert ettől még ugyanúgy kellesz egy fiúnak:)

Semennyire sem befolyásol,a lényeg az alakod úgymond...akkor "megfogod" a fiúk szemét a testeddel,utána beszélgettek és egyáltalán nem a köldököd fogja őt érdekelni:)

2014. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egyáltalán nem zavarna.. nem gáz 17/f
2014. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah, mert ez így megy, hogy márciusban eldöntöd, hogy nyáron szeretnél végre kapcsolatot? Édes...



A kérdésre is válaszolva: senkit nem fog zavarni. Csak te pörgöd túl a dolgot. Anyukádnak is ezt kellett volna mondani, ahelyett, hogy a műtétről beszélgettek. Ezt a baromságot...

2014. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát engem sokkal jobban zavar, hogy narancsbőr van a combomon, minthogyha ilyen köldököm lenne. Amikor úgy általánosságban jó csajnak nevezünk valakit, akkor amúgy is az összkép alapján tesszük, nem aszerint, hogy külön-külön mi hogy néz ki rajta :)

Ez ne zavarjon:)

2014. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es: kerlek szepen azert "dontottem" el a nyarat mert 1. nem Mo.on lakom 2. vizsgaim vannak nyarig 3.akkorra lehet h leszedik a fogszabalyzom boldog vagy mar ??
2014. márc. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!