Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Hogyan ismerkedhetnék meg egy rendes pasival a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel oda, ahová elsőnek jelentkeztem, így ha már Debrecenbe kell járnom még pár évig, jó lenne megismerkedni valakivel, ami itt sokkal nehezebben megy, mert eddig csak baráti társaság segítségével ismerkedtem, ők pedig kb. 300 kilométerre vannak.

De hogy kezdjek hozzá? Csak úgy random szólítsak le nekem tetsző idegen pasikat? Ez elég hülye gondolat... Ti mit javasolnátok? 23/n


2014. márc. 7. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Másodéves programtervező informatikus hallgató vagyok a Debreceni Egyetemen. Ha gondolod, válthatunk pár szót.


20/F

2014. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem, hát nem...
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első, hogy válaszoltál, sajnos nem szeretem, ha a fiú fiatalabb mint én. És 23 évesen én már nagyon öregnek érezném magam hozzád képest. :)
2014. márc. 7. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.
2014. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj az évfolyamtársaiddal bulizni, járj könyvtárba, programokra amiket az egyetem szervez. Az a lényeg h mozdulj ki!
2014. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 éves leszek :D

ha van kedved beszélgetni csak 2 kattintás! :)

Nem tudom mit értesz rendes pasi alatt, mert kinek mi?!

2014. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!