Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok kerülhet be egy fiú...

Lányok kerülhet be egy fiú akkor is a csak barátzónába ha neten ismerkedik és sokáig halogatja hogy kihívja a lányt beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen,es lehet hogy nem..
2014. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, jön egy másik pasi aki ne totjázik és máris le van csapva a kezedről.
2014. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapig beszélgettem a barátommal interneten "csak úgy", mindenféle egyéb szándék nélkül. Utána a találkozást is én kezdeményeztem. Majd a kapcsolatot is, 2 hónappal később. Nem tettem barátzónába csak azért, mert nem nyomult rám - sőt, pont ettől is lett szimpatikus, hogy tudtunk egymással csak barátként viselkedni és volt időm átgondolni a dolgokat. Nem tudnék mit kezdeni valakivel, akit alig ismerek, de már ezt meg azt akarna tőlem.


Más meg lehet barátzónába tesz, ha "nem érezteted vele, hogy nőként tekintesz rá" azonnal, azaz nem jópofizol és nyomulsz már 10 perc ismeretség után. Emberfüggő...

2014. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor az a barátzóna maikor egy pasi nyalizik,lesi minden óhaját a csajnak,papucsként viselkedik,mindig keresi társaságát,ugrik ha a csaj mondja.A pasi meg az aki egyenesen megmondja egy csajnak hogy én a pasid akarok lenni nem a barátod.
2014. márc. 7. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam pont nem. Egyik verzió sem éppen szimpatikus. (Bár a "mindig keresi a társaságát" dologgal nincsen semmi baj, ha két ember kedveli egymást, akár csak barátilag akár máshogyan, természetes, hogy keresik egymás társaságát.) Ne nyalizzon folyton, hanem viselkedjen normálisan, ahogyan egy baráttal viselkedik az ember és ne mondja azt se, hogy a pasim akar lenni. Az majd alakul magától idővel, ha működik a barátság. Ha barátok nem tudunk lenni valakivel, hogyan akar mégis a "pasim" lenni? Vagy minek akarnék én a barátnője lenni?


Bár a többségre valószínűleg az igaz, amit te írsz - legalábbis az itteni női válaszolok pár kivétellel ilyesmit szoktak írni. Én meg jobb' szeretem, ha inkább én kezdeményezhetek, a másik meg addig inkább "maradjon nyugton". (Mármint a kapcsolat előtt. Kapcsolaton belül már mindegy, ki mit kezdeményez.)

2014. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igy van.Az majd alakul magától idővel, ha működik a barátság. Ha barátok nem tudunk lenni valakivel, hogyan akar mégis a "pasim" lenni? Vagy minek akarnék én a barátnője lenni? -ezzel nagyon is egyetértek.
2014. márc. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!