Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debreceni 17 éves lány vagyok,...

Debreceni 17 éves lány vagyok, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy debreceni, 17 éves lány vagyok, csak hogy újat is mondjak, ismerkedni szeretnék. Akár barátság, akár több, makd meglátjuk, ahogy alakul.:) Magamról annyit hogy nem vagyok az a műkörmös miniszoknyás műszempillás szolizós plázacica, sokkal inkább rocker vagyok, úgy a magam módján, mikor mennyire fejezem ki. Kedvelem a rock zenét, az alternatív zenét különösen, a bioszt és a kémiát, a dalszövegeket, a kutyákat, meg még sok mindent, de unalmas lesz szóval abbahagyom. Ha gondolod, írj.:)

2014. márc. 7. 00:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ha nem bánod hogy nem vagyok az a tipikus nyomulós, nagyképű forma, ezesetben szívesen megismerkednék veled :)



18/F

2014. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! :) Írhatsz 17F
2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Írtam privátban :)
2015. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!