Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Bejönnek nektek a...

Fiúk! Bejönnek nektek a homokóra alakú lányok aki olyan 170cm magas és 74kg?

Figyelt kérdés
Persze. Arányosan oszlik el a súly és az jo alak és szép arc megvan

2014. márc. 5. 19:16
1 2 3
 11/24 Moszuke ***** válasza:
sok a duma. fotót!
2014. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%

én 173/72 vagyok, és volt jó néhány bepróbálkozásom, nem szólnak meg a fiúk az alakom miatt.

Szerintem nézhetsz ki jól te is, főleg ha az izom miatt vagynehezebb picit, és nem csak zsír az a 74kg.(az isom sokkal nehezebb mint a zsír!)

21l

2014. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mindig ez van kérdező, de ne csüggedj el! Sok olyan párt ismerek, ahol a csaj duci, a pasi meg vékony. Vannak olyanok, akiknek ez jön be.
2014. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Igazából, ha privátban küldenél nekem fotót magadról, akkor szívesen válaszolnék őszintén és garantáltan nem adom tovább a képet.


Így látatlanban viszont azt mondom, hogy ha a szép arc nekem bejön, akkor nem probléma a testalkat.

2014. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
akkora vagyok mint te, de a 60 is para már. nem szép, nem kényelmes. később nehezebb lesz fogynod, úgyhogy hiába "fogadod el magad ilyennek". lehet még rosszabb is.
2014. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a testsúly nagyon is jó. :) Gondolataim szerint egy-két kiló felesleg van, de ezek eltüntetése igazán egyszerű. (na jó, annyira nem egyszerű, de ha tudod, mit kell tenned, már könnyebb)

Egy megfelelő étrend és egy kis mozgás jó hatással lehet az alkatodra, ha pedig genetikailag kicsit molettebb vagy, az sem probléma, sőt, szerintem sokkal nőiesebb.

Ha szeretnéd, én segítek neked. :) Írj privátot, ha gondolod.

2014. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Az egy nagyon hájas homokóra lehet. Amúgy homokóra egyenlő 90-60-90.
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# 17:

Ő egy nagyon szexi homokóra. ;)

2014. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hadd lássak egy képet :)


195 centis 24F

2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

#17! Neked aztán tényleg rengeteg okod lehet mások önbizalmát rombolni. -.-" Szerencsétlen lány már kétségbeesésébe feljön erre az oldalra, hogy egy kicsit vigasztalódjon és erőt gyűjtsön, az ilyen pofátlan majmok, mint te, akik nem mellesleg -26os IQ-val rendelkeznek, leugatják és lesz belőle egy depressziós nő... Köszönjük, kedves, értelmes válaszoló! Ha nem tudsz jót mondani, ne mondj inkább semmit! Ha nem jön be neked, azt finoman is meg tudod fogalmazni, nem kell átmenni sértegetésbe és alázásba. Gondold meg kétszer, mit jelentesz ki! Pontozz csak le nyugodtan, nekem lesz -2%om, te meg még mindig idióta leszel. ;)


Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz a sok rosszindulatú emberrel. :) Mindenki úgy tökéletes, ahogy van. Egy kis sport és szert tehetsz egy kicsit több önbizalomra. Valamint a mozgás nem csak a testsúlyra van jó hatással, hanem az emésztésre, memóriára, agyműködésre, vérkeringésre is. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. :) Tedd azt, ami NEKED jó és az igazi majd úgy fog szeretni, ahogy vagy. Női szemmel nézve pedig irigylésre méltó alakod lehet. :)

Mindig is lesznek olyanok, akiknek a vékonyabb lányok tetszenek, kinek mi a szép, ettől függetlenül te is értékes lány vagy.


Hozzátenném még, hogy senkit nem akartam megbántani, egyszerűen csak már idegesít, hogy ennyi igazságtalan ember van. Attól, hogy valakinek nagyobb a feneke, nem tehén. Igenis jó ember lehet valaki attól, hogy van rajta 1-2 kiló felesleg és ha valakinek szép az arca, akkor... akkor az a nő szép és kész. Egy molettebb nő is ér legalább annyit, mint egy vékonyabb. A gond csak ott kezdődik, hogy annyira borzasztóan felszínes világban élünk, hogy a falnak beszélek most is...

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!