Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-16-17 éves fiúk! Milyen...

15-16-17 éves fiúk! Milyen fajta lányok tetszenek nektek? És mi a max. Aminél ne legyen fiatalabb? ( lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú aki 16 éves. Én 13 vagyok. Nem vagyok olyan ribizli, aki a mai fiúknak kell, de szerintem azért szép vagyok. A fiúval nem ismerjük egymást, csak egymás mellett van az osztályunk. Mit tegyek, hogy kicsit felhívjam magamra a figyelmet? (Nem, nem teszem ki a mellem, és nem fogok p*csulni :) ) vagy szerintetek nincs esélyem? S.O.S. ja és nem egy ilyen swag, yolo páwáról beszélünk...

2014. márc. 5. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de elég nehéz dolgod lesz ha a srác tényleg 16-17 éves.

Szerintem a 16-17 éves fiúknál a minimum limit 14,de inkább 15+ !!!!

Próbálj meg vele vagy a környezetében valakivel összebarátkozni... (de el kell szomorítsalak ebbe a korban számít még ekkora korkülömbség...) 17/F

2014. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Mondjuk ha rámosolygok, ha összenézünk , akkor nagyon hülyének néz?
2014. márc. 5. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, azt fogja gondolni: Ez a csaj mit is akar tőlem hogy mindig mosolyog?

De sajnos ez elég nagy korkülönbség.

2014. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

húshibrid tojó.

max 1 éves :) :P

2014. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
szerintem cukik a pici lányok!*-*
2014. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban ez nagyon nagy korkülönbség. Ha csak magamból indulok ki most 17 éves vagyok másodikos gimnazista.

13 évesen hatodikos voltam a mellem éppen,h csak nőni kezdett a menstruációm is kb. akkor jött meg elsőnek. Nem tudtam ki az a Cody Cummings :D és nem voltak néha "szexéhség rohamaim" (amúgy még szűz vagyok)most meg van,h rám jön ez az érzés(amúgy észrevettem, h egybe esik a peteérésemmel)és az nagyon durva tud lenni :D 13 évesen egészen más problémáim voltak mint most. Vannak fiú barátaim és el nem tudnám képzelni, h összejöjjenek 13 évesekkel. Nagyon furcsa lenne. Majd amikor te leszel 16-17 te is így fogod gondolni. Rossz én nekem is szar volt de így van rendjén.

2014. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!