Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szívesen megismerném, tanács?

Szívesen megismerném, tanács?

Figyelt kérdés
Épp végzős vagyok és van egy lány az évfolyamomban akivel most nagyon szívesen megismerkednék. Az viszont probléma hogy ezalatt a 4 év alatt még egy szót sem váltottunk. Ami még nagyobb, hogy nem vagyok az a túlságosan csajozós típus, elég kicsi az önbizalmam. Tudnátok valami tanácsot adni, hogyan kezdeményezhetnék ennél a lánynál?

2014. márc. 4. 17:09
 1/1 anonim válasza:

1. Nem tudom MO-n mikor lesz az írásbeli érettségei, de gondolom rövidesen. Szervezz egy házibulit az utánavaló pénteken és hívd el! Ha eljön csúcs, ha nem... hmmm egy házibuli mindig csúcs, és lehet más csajjal is összejön valami.

2. Menj oda hozzá és mondjad meg neki, hogy meg szeretnéd hívni teaára/vacsorára (legáltalánosabb), mert örülnél ha megismerhetnéd. Hidd el értékelni fogja.


Mindig add önmagad. Ha nem ezt teszed, megszívod.

2014. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!