Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem a fiúknak?...

Miért nem tetszem a fiúknak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mi a baj velem? A barátnőim közül, sok lánynak van barátja, nekem pedig nincs.Nem baj, nem zavar, csak nem értem..

Vállig érő barna hajam van, zöld szemem, kb.164-165cm magas vagyok, vélemények szerint szép.Nem festem magam, hiszen természetesen szép az ember.Nem rakom ki azt "amim van", nem szeretnék r*bancosan kinézni.Állítólag, jó humorom van, csendesebb vagyok (bár kedvtől függ), szeretni való...Mindenféle zenét szoktam hallgatni, bár a rock a mindenem:3 A mai páwa generáció nem köt le annyira, de még nekik sem tetszem.:c Nem tudom.. Szerintetek valamit rosszul csinálnék?

16/L



2014. márc. 2. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs probléma veled , egyszerűen még nem jött el az igazi. :)

Írtad , hogy szereted a rock zenét. Az emberek 90%-a elfordul ettől a stílustól , mert ugye a "gép-zene" az jó... Természetesen én is meghallgatom , de metált szeretem. Sok-sok ideig kerestem a megfelelő lányt , akivel az ízlésünk is egyezik , így 17 évesen megtaláltam a tökéletes lányt , akivel már több mint 11 hónapja együtt vagyunk. Ő is a metált szereti :))

Légy türelmes , hamarosan eljön az igazi :) Mellesleg egyre nagyobb az úgy nevezett "elmelegedés". A mai 15-16 éves generáció , ahogy írtad SWAG , PAWA , JOLO ... és csak a party ribik jönnek be , meg aki már az első beszélgetéskor lefekszik velük... Ne törődj ezekkel , hidd el vannak még normális fiúk! :)


F/18

2014. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szia. En szivesen megismerkednek veled. :) Irj privibe. :D
2014. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn kérek képet, a tiédet szívesen megnézném! :)
2014. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pinkpancser ***** válasza:
Nyugi, találni fogsz olyan pasit akinek Te kellesz :)
2014. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a kommenteket!!:)
2014. márc. 3. 20:30
 17/17 anonim válasza:
lol megtaláltam az ikertesóm
2018. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!