Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lenne esélyem?...

Szerintetek lenne esélyem? (meleg kérdés! )

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam kacsintgat,simogat néha,megfigyeltem,hogy órákon is néha néz,együtt szoktunk hazajönni a suliból,teljesen megnyílt előttem,igazából mindenről nyíltan beszél,míg mások előtt csak a kemény énjét mutatja. Kölcsönösen keressük egymás társaságát,és úgy veszem észre,hogy szeret velem lenni.

Sokszor szóba hozza a barátnő témát,és voltak barátnői,de akkor miért ad jeleket?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F



2014. márc. 2. 13:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szia :) szerintem ezek elég egyértelmű jelek, ha nem elutasító akkor bátran közeledj felé te is.
2014. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Köszönöm szépen a gyors választ,erőd adtál!

Csak aggasztott,és az igazat megvallva még most is meglehetősen zavar az,hogy gyakran szóba hozza,hogy xy milyen jól néz ki,stb. :/ (Persze mindig lányokra mondja)

2014. márc. 2. 14:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne esélyed...hanem VAN esélyed:)

Szerintem ez a simogatós dolog picit túl megy a barátságon de eddig olyan nagyon jó barát szintű a dolog:)

Szerintem csináljatok programokat,beszélgessetek sokat,ha sokszor vagytok együtt akkor könnyebb dönteni és úgy jobban alakulnak a dolgok:)

A fiúkat meg ilyen téren nem nagyon lehet megérteni...vannak furcsa dolgaik amikre nem nagyon találunk logikus választ...lehet ez is célzás,hogy féltékennyé tegyen vagy lehet semmi jelentése sem volt amikor más lányok szépségét/csinosságát hozza fel.

Sok sikert!

2014. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,el nem hinnétek milyen nagy erőt adtatok! :))

Mindkettőtöknek hatalmas zöld mancsot adtam! :)

Jöhetnek még persze válaszokat!

2014. márc. 2. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Általában a meleg pasik nagy többsége önfelvállalása

előtt próbálkozik a csajoknál.

Aztán jöhet a valódi "én".

Valószínű itt is ez a helyzet.Még nem tudja melyik oldalon áll teljesen,vagy marad a középúton.

Viszonozd a kedvességét,ha te is akarod,és kezdjetek el együtt valami igazán szépet!

Sok szerencsét Kívánok hozzá!

2014. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, összejön. Valósítsd meg önmagad. Legalább te legyél boldog, ha mások boldogtalanok. Szorítok.
2014. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szívből köszönöm mindenkinek a kedves szavakat,nagyon aranyosak vagytok! :)

Hasonló jókat kívánok viszont!

2014. márc. 3. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nekem van ekkora szerencsém? :)
2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Sosem tudhatod mikor lel Rád a nagybetűs Ő! :))

2014. márc. 3. 19:50
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Aranyosak lehettek! :)

Ezt történetesen mindenféle perverzió nélkül mondtam, ugyanis az örömömet fejeztem ki fentebbi mondatommal.

Na most a kérdésre térve.

Ezek a kérdések mindig érdekesek és három oldalúak. Úgyszintén 3 jelentősebb lehetséges végkicsengés áll fent.

Az egyik oldala, hogy meleg, a másik, hogy biszex, a harmadik, hogy heteroszexuális, (ugyan kicsi a valószínűsége, de akár hideg is lehet). A három lehetséges végkicsengés:

1.: megutál

2.: finoman elutasít (Ez esetben SOHA nem lesz már a barátságotok a régi!!!)

3.: egyben szerencsés eset a kapcsolat.

Az ilyen többesélyes kérdéseket először mindig mérlegelni kell. Legelőször azt, hogy megéri-e mérlegelni. De mivel nagyon olyan hangvételt fedeztem fel soraidban, melyek arra utalnak, hogy számodra egyértelműen megéri, nem szükséges. Mérlegelni kell még a lehetőségeket. Ha arra jutsz, hogy a mérleg a kapcsolatotok pozitív irányába billen, meg kell gondolni, hogyan lehetne elérni azt. Véleményem szerint először apró, finom jeleket kellene adnod neki. Ha erre kapsz jó visszajelzést, kicsit nagyobbakat is adhatsz. Amikor eljön az a pillant, hogy nagy valószínűséggel megcsókolhatod, NE KAPKODD EL, MERT AZZAL MINDENT ELRONTHATSZ!!!!! Lassan! HA ő is benne van, akkor is. Akkor lehet nekiállni a tulajdonképpeni csókolózásnak.

Üdvözlettel: 'Hiperbolagörbefiú', a filozofikus meleg :)))

2014. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!