Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti gyanúsnak találnátok ezt?

Ti gyanúsnak találnátok ezt?

Figyelt kérdés

Képzeld el,hogy átlagos pasi vagy külsőleg és a hobbijaid és az érdeklődési köröd sem az a lány csalogató típusúak.Egyáltalán nem vagy gazdag,de van állásod az egyik nap viszont rád ír egy futólag ismert lány ismerősöd.Aki nagyon,nagyon jól néz ki van állása és a szülei részéről pedig bőségesen van pénze.Saját ház ,saját kocsi stb...

Lájkolta az összes képemet és mindig rám ír és nem egyszavas üzeneteket,hanem szép kerek egész mondatokat.Visszakérdez szóval nem kell belőle fogóval kihúzni a szavakat.Már webkamerán is beszélgetünk.


Lehet ha elmegyek randizni vele és felhív magához szerencsés esetben másnap reggel minimum hiányozni fog az egyik vesém?


2014. márc. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
túl sokat nézted a tv-t...
2014. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi van?? te hülye vagy :D


inkább nekem mutasd be azt a csajt,mert nem neked való...

2014. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vesével is lehet teljes értékű életet élni. :D
2014. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe ráküldeném a TEK-et. -.-
2014. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tükörbe nézel, és egy átlagos srác néz vissza rád - ez még nem azt jelenti, hogy minden lány ugyanannak lát....


A hobbid, az érdeklődési köröd nem lánycsalogató... miből gondolod, hogy minden lányt ugyanaz érdekli?


Te ránézel, és egy nagyon jó nőt látsz benne... Míg ő ha tükörbe néz, korántsem biztos, hogy ő is ezt látja...


Miért ne fordulhatna elő, hogy valóban te érdekled?

2014. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En evekig szerettem egy mindenki szerint csunya pasit, senki sem ertette. De olyan szoveget tolt nekem, amikor egyutt voltunk, mint meg egy pasi sem. Azota tudom, hogy a legfontosabb, hogy legyen humorerzeke a ferfinak. Eskuszom en a humorat szerettem, es szerintem nem is volt csunya csak atlagos kulseju.

Miert ne erdekelhetned? Menj el arra a randira es kiderul. Aztan ird meg ide mi lett a vege.

Miert hiszitek azt ti palik, hogy minket a penz, kocsi es tokeletes ferfiszepseg erdekel csak? Orulj, hogy nem feluletes a lany. Mindenkepp menj el a randira, ne b.ssz el egy eselyt!

2014. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!