Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk miért mindent csak...

A fiúk miért mindent csak ígérgetnek?

Figyelt kérdés

A barátnőimnél és magamnál is észrevettem, hogy a fiú, aki tetszik mindent csak ígérget. Mondják, hogy majd ide is elmehetnénk, ezt is csinálhatnánk+... És közben nem tesznek semmi olyan lépést, hogy tényleg elmenjünk oda. Pedig mi teljesen pozitívan állunk mindenhez, amit felvetnek.

Ez miért van?

Annyira bejövök neki,h elhívjon, de annyira azért nem, h teljesítse is? vagy elfelejti( magyarul nem vagyok fontos neki?) vagy nem meri megtenni a következő lépést??? vagy egyéb??



2014. febr. 28. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Menj aludni!!!
2014. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy Neki annyira fontos.

De az,hogy ígértet,jól hangzik,gondolja úgyis levesz vele a lábadról.

2014. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem csak Téged hívogat a srác, hanem több lányt is talonban tart. Így amelyik biztosabb neki, azt nem felejti el elvinni ide-oda.. Ez is egy eshetőség.
2014. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki a hvcs-t kergeti az igy jar.
2014. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne gondolkodj annyit mert majd nem tetszel a fúnak!Meg aztán a legtöbb dolog azért van mert a nő ezt kényszeríti ki,szal csak alkalmaszkodás!

Ha nem ígérgetnénk fűt fát soha nem vinnénk ágyba sem benneteket.. :-D

2014. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy fontos.

Ha odalenne érted és fontos lennél, akkor örülne minden percnek, amit vele töltesz és szívesen menne veled bárhova.

2014. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

-miért menjel aludni? :O

-am ő nem az a kifejezett hvcs, úgyhogy belőle nem is nézem nagyon ki, h mindenkinek ígér fűt fát...

-de ha összefutunk véletlenül, akkor órákig beszélgetünk, úgyhogy gondolom akkor azért örül,h együtt vagyunk..

2014. febr. 28. 13:08
 8/12 anonim válasza:
Mert impotensek es nem akrjak hogy a véreres kemény farkukon ugy lovagolj hogy visítasz, és a pind véres legyem
2014. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Előző vagyok: nem pind hanem pinád f/12
2014. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert csak ígérgetni tudnak,keress egy normálisabbat talán,aki be is tartja ilyen egyszerű.Én például bárkinek bármit megígérek valamit,vagy mondok azt úgy is gondolom,és úgy is lesz. :)
2014. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!