Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzek egy sracnak,...

Hogyan jelezzek egy sracnak, hogy tetszik nekem? (nem ismerjuk egymast, de sokszor latom)

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamész he hallod tetszel :)
2014. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kíváncsiságból, hátha én is találok egyet. hol látod a drágát?:)

amúgy menj oda és szólítsd le. a lányok ugyan olyan jók az improvizálásban:)

2014. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólíts le.
2014. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de most komolyan emberek,egy vadidegent hogy a fenebe szolitsak le?ahhoz egy nagyon jo urugy kene es otletem sincs :DD
2014. febr. 27. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ürügy? Ugyan.. :) Én is mindig leszólítok vadidegen lányokat, akik megtetszenek. Az más kérdés, h mindnek pasija van... :D Improvizálj, az sem baj, ha kicsit zavarban vagy, az aranyos tud lenni. :)
2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez ismerkedésben ez a vicc, nem kell ürügy. csak bátorság, hogy leszólítsd.:) de ha gondodlod írhatsz privit azt ott kibeszéljük
2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok,koszi a valaszokat!!:)))
2014. febr. 27. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt 23 éves srácként írom: sokkal többre értékelném, ha egy lány/nő nem kamu indokkal próbálkozna nálam, hanem egyenesen megmondaná, hogy kifli vagy kalács.
2014. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fhlcísgdvlsbvlgrezvb válasza:
szerintem menj hozza koszonj ra es vagy elkezdel kamuzni neki h hol talalod ezt es ezt a helyet mert nem tudod es ha elmagyarazza csinals azt h nem eerted es inkabb mutassa meg ..utkozbe még ossze is baratkozhattok:))
2014. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez joo :D koszonom!;)
2014. márc. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!