Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon miért van az hogy a 20...

Vajon miért van az hogy a 20 feletti csajok akik aranyosak vagy jól néznek ki mind pénzes átlagtól jóképűbb népszerű vagy jó szülői háttérrel rendelkező férfiaknál kötnek ki?

Figyelt kérdés
25f
2014. febr. 26. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kivétel is van, íme én.
2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az általánosítgatást, mert egy csaj nem jött össze, pedig srácként írom ezt. pffuj
2014. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kérdés fordítva:

Miért van az, h a férfiak, akik kedvesek, rendesek, és jól néznek ki, azok a nagyon vékony, izmos, 'cicababa' lányokat választják?

Általánosítás mindkettő...

2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek olyan általánosítások amik nem igazak.

Esetleg az utolsó kritériumhoz tudnék hozzászólni. Sajnos Magyarországon sok a rossz család, és én pl. 25 évesen nem akarok senki pszichiátere lenni. Ezért a normális családi háttérrel rendelkezők előnyben vannak, érted, ki akar olyannal családot alapítani aki mondjuk a rossz gyerekkora miatt sérült. Ez szomorú persze, nem leszólni akarom őket. Csak válaszolni a kérdésre, és aki rendezett családból jön talán jobb mintát tudott elsajátítani. Jobb családapa lesz.

Ez nem feltétlen igaz persze, csak a kérdező általánosításából próbálok valami igazságfélét kihámozni.

Amúgy ez inkább általánosítás, nem a fenti okok miatt nem találsz párt ha ez a valódi kérdés.

2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mit jelent a jó szülői háttér? Mert az én szüleim nem gazdagok, nincs sok pénzük, de nagyon szeretnek mind a mai napig, ha 1000Ft-tal, de támogatnak és soha nem éreztem azt, hogy utálnám őket, mert szeretetben nőttem fel. 24F
2014. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy ez nem igaz.
2014. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké persze hogy vannak kivételek..


Családi háttér alatt nem feltétlenül az anyagi részt kell érteni hanem a családot mint egységet morális támaszt lehetőségeket stb.

2014. febr. 26. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez ösztön. Az itt lévők, nem őszintén válaszolnak, mindig ellent akarnak mondani. Holott, amit te mondtál, ez igenis 70%-ban így van. A kis kedves, aranyos, babaarcú lányok is a magas, jóképű jól szituált pasival, vagy a szintén magas, nagyon gazdag, kigyúrt gengszterekkel (pl Berki Krisztián) jönnek össze. Evolúciós ösztönök. Nem ésszel, hanem ösztönből gondolkodik a legtöbb ember sajnos.
2014. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kötél kell a nyakamba... :(
2014. márc. 3. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!