Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet itt Skinheadekkel...

Lehet itt Skinheadekkel ismerkedni? 16/l

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2014. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos
2014. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni szeretnel vagy vannak konkret kerdeseid? Nagyon sokat mozogtam anno ilyen körökben.
2014. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ismerkedni szeretnék.

Ahol én lakok nem sok skinhed van . Olyan 8-10en.

2014. febr. 25. 14:17
 6/11 anonim válasza:
ha trad skin vagy irj ha gandolod, ha neonáci akkor ne. Punk/f
2014. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Persze 15/f
2014. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nein, nein, nein!
2014. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Viccesnek tartom, mikor odaírják az ilyen kérdések alá, hogy: 14/F - 15/F - 16/F.


Én elhiszem, hogy mostanában divat, de ilyen fiatalon én mindennek merném magam mondani, csak skinheadnek nem. Szembe jön 18-20 éves punk és 14-15 éves fejjel vagy szétvereted magad, vagy elfutsz. Lényegében mindkét módon szégyent hozol arra amit képviselsz..


Valamint 2 év múlva már úgysem leszel az, mert változni fog az ízlésed. Valld magad hazafinak. Ma már ott tartunk, hogy Magyarországon normális a cigánygyűlölet. Nem leszel attól náci, mert nem szereted őket. Gondolom elsősorban nem a négerekkel, sárgákkal van bajod.


Nekem is volt egy ilyen korszakom fiatalon. Később rájöttem, hogy nem vagyok náci azért, mert utálom a cigányokat és azt amit a zsidók csinálnak Magyarországgal. Vannak köztük kivételek, de ritka aki tisztességes és nem büntetett előéletű.

2014. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Eredetileg a skinheadek NEM voltak rasszisták, voltak fehér és fekete skinheadek is egyaránt. Az egész Angliából indult

a punk kultúrával együtt. A harmadik birodalom létrejötte után egy egy másik réteg jött létre az ún. bonheadek, akik viszont neonácik a skinheadekkel ellentétben.Persze külsőre mind a kettő ugyan olyan öltözködést képvisel, magyarországi skinheadek (mára már nem teszünk különbséget) 90% náci. de úgy látom a #6-os válaszoló tudja miről beszélek . üdv. /punk

2014. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!