Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor tetszem neki, vagy...

Most akkor tetszem neki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy fiú bevallotta hogy tetszem neki, aminek örülök mert ő is nekem, de még sem mer lépni. Barátnőmmel szokott szórakozni meg hülyéskedni rám meg nem is bagózik, csak néha néha... kezdem azt hinni hogy csak hülyeségből mondta.. most akkor mi van? Mert barátnőm szerint azért nem lép mert fél, de akkor ő vele miért van annyira el? Lehet nem is én tetszem neki hanem a barátnőm??
2014. febr. 24. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Tőle nem fél, mert nem tetszik úgy neki.

Reméljük, hogy tetszel neki!

2014. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, reméljük!:) Csak magamból indulok ki, ha nekem tetszik valaki akkor inkább azzal a személlyel beszélgetek/hülyéskedek nem a haverjaival...
2014. febr. 24. 16:21
 3/4 anonim válasza:
ez egyéntől függ,lehet bnődet régebb óta ismeri,és vele jobban el van!Mert van téma vagy valami!Tőled meg ezért fél,mert azt hinné nem viszonzod majd. próbálj pozitív jelek adni,amiből veszi a lapot,és lép!Ha nem,akkor csak szórakozott!
2014. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nekem is tetszik és én ismertem meg hamarabb...
2014. febr. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!