Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Nektek bejön az ha egy...

Pasik! Nektek bejön az ha egy csaj kezdeményez?

Figyelt kérdés
Pl. Egy szórakozó helyen a csaj megy oda hozzád,vagy ő szólít le??
2014. febr. 24. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, legalább feldobná az estémet.
2014. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, nagyon is :)
2014. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szórakozóhelyen, akkor gyanús. Vagy mindenki karácsonyfája, vagy sima prosti, az eddigiek alapján. Hétköznapi helyeken viszont határozottan tetszik, ha egy lány magabiztos.
2014. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En klasszikus neveltetesu vagyok, raadasul ferfiallat. Szeretem a vadat en bekeriteni, leteperni es megszeliditeni. Szoval a felajanlkozo lanyok nalam sajnos egyaltalan nem nyeroek.


Klasszikus ertelemben a lany kacerkodik es csabit, a ferfi hodit es szelidit. Nekem idaig mukodott.

2014. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer acsorogtam az utcan ... odajott harom csaj, hogy nincs kedvem veluk menni bulizni? Nem tudom mar milyen fintort vagtam, de valami olyasmit morogtam az orrom alatt, hogy hova jutott ez a vilag (?) ... es elindultam a masik iranyba.
2014. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :)
2014. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy normális nő teszi, miért ne tetszene? :)
2014. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!