Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek csajokkal...

Hogyan ismerkedjek csajokkal diszkóban?

Figyelt kérdés
Szóval 17 vagyok, még sose volt barátnőm, még csak nem is csókolóztam soha. Eddig úgy voltam vele hogy majd jön magától, de persze nem jött. Mostanában elkezdtem bulizni járni és hát persze se ott se máshol nem sikerül a csajozás. Ha odamegyek egy csajhoz az egyből elhajt, úgyhogy pár próbálkozás után elmegy az egésztől a kedvem, a legjobb csajokhoz meg már oda se megyek. Nem vagyok jóképű, se gazdag, a belső tulajdonságok meg diszkóban semmit sem érnek, úgyhogy nem tudom mit tehetnék.
2014. febr. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... nekünk volt olyan hogy fele osztállyal beültünk egy sörkertbe és volt egy nagyon ilyen szerencsétlen fazonú osztálytársam aki először is csont és bőr, még az arca is be van esve, és azon szakadtunk, hogy a csajozási módszere úgy nézett ki, hogy oda ment egy full részeg csajhoz, a kezébe nyomta a piáját majd szépen megragadta a kezét és elcipelte magával, mint megtudtuk később volt egy kis eksön a parkolóba. De egyébként az ilyen r1banc kategóriájú nőknek bejön az ingyen pia.

19L

2014. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
" Csőgeccz! Gyüssz topogni? "
2014. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Öltözködéssel, frizurával sokat javithatsz magadon. Ritkán megyek szórakozni, de elöször amikor egyszerű ruhában voltam el akkor nem igazán tudtan ismerkedni.most egy kis zselé a hajba+ hófehér póló, nadrág. És máris belemarkolt egy lány a fenekembe multkor. (legalább is asszem lány volt)

No mindegy. Ne úgy nézz ki mint anyuci kedvence egy kötött, kockás pulcsiban. Valamint sok lánynál próbálkozzá.

Sok sikert.

2014. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első szabály: egy szót se a...

Najó, az első az, hogy a diszkó a nők vadászterülete. Oda hétköznapi halandó max áldozatnak mehet.

A második szabály, hogy ha már mégis bemész, ne feled: az izompólóhoz izom is kell.

A harmadik szabály: a testalkohol-százalék fordított arányban hat nálad és a lánynál az esélyeidre. Szerencsére kimért italokat lehet venni az ilyen helyeken, így kvázi közvetlenül növelheted az esélyeidet.

Negyedik szabály: vadássz olyat, amire kevesebb a konkurencia. Nagyobb lányformációból soha ne a legszebbet válaszd, ha mindenki tapizza, te csak kacsints rá, ha mindenki csak kacsint, te hívd meg, ha mindenki meghívja, te inkább tapizz...


Keep flyin'!

2014. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!