Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elérni egy...

Hogyan lehet elérni egy lánynál hogy szeressen?

Figyelt kérdés
Azon agyaltam hogy hogyan érhetem el egy barátomnál akit nagyon kedvelek hogy szeressen nem találkozunk mindennap csak kb hovonta és neten ismertük meg egymást de már olyan 3 éve !

2014. febr. 21. 15:54
 1/2 juliusboldog válasza:
Ha arra gondolsz, hogy beléd szeressen, akkor szerintem nem lehet erőszakkal azt kicsikarni, sőt akkor sem fog beléd szeretni ha mindennap találkoznátok (ha amúgy nem akarna). Ha viszont ő is úgy gondolja, hogy több lehet ez barátságnál, akkor akkor is beléd szeret, ha csak havonta látjátok egymást.
2014. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
próbálj meg gyakrabban találkozni vele, csináljatok közös programokat, hogy legyenek közös élmények, hogy észre vegye, mennyire jól érzi magát veled
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!