Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyissak felé?

Hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, de 3 évvel idősebb nálam. Ugyan oda járunk edzésre, de ő az egyel utánunk lévő csoportba szóval nem nagyon találkozunk, és még nem is beszéltünk. (egyszer bejött edzésre helyettesíteni.) Nagy nehezen bejelöltem facebookon,visszajelölt. Most mit kéne csináljak? Egy kicsit visszahúzódó vagyok, nehezen mennek az ilyen dolgok. Vagy inkább ne is próbálkozzak a korkülönbség miatt?

2014. febr. 20. 19:49
 1/4 anonim válasza:
3 év az semmi. A korkülönbség miatt nem kell aggódnod. Egyébként én is pont ilyen kis nyunyuszka vagyok ezen a téren, szóval magamból kiindulva előbb facebookon kezdeményeznék vele beszégletést. Tudván, hogy milyen vagyok élőben biztos nem merném leszólítani. :D De ha téged ez nem gátol akkor miért nem próbálsz meg abba a csoportba menni ahova ő is jár? Vagy megvárod mire végez és mikor jön ki odamész hozzá és beszédbe elegyedtek. :)
2014. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi korkulombseg nem szamit,dobj fel neki egy temat az edzesrol utana a tobbi jon magatol
2014. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mikor az én edzésemnek vége van, az övé rögtön kezdődik. Ha van pár perc akkor meg a haverjaival hülyéskedik, olyankor meg csak nem mehetek már oda hozzá, úgy hogy lehet még a nevemre se emlékszik..:D Gondolkodtam már rajta, hogy ráírok facebookon, de ötletem sincs, hogy milyen indokkal.
2014. febr. 20. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a csoportok kor szerint vannak osztva, szóval még várnom kell egy 'keveset'..
2014. febr. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!