Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú! Mit...

Nagyon tetszik egy fiú! Mit csináljak hogy én is bejöjjek neki?

Figyelt kérdés
Odavagyok egy 7-es fiúért, én most 5-es vagyok. Mit tegyek hogy felfigyeljen rám? Félek közeledni. Anyunak is bejön a gyerek, tanárom ismeri. Mit tegyek, kérlek segítsetek!?

2014. febr. 20. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
húzd meg a haját...
2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bettike segits válasza:
még mit akarsz otodikesen. ő hetedikes ébredj már fel soha nem fog felfigyelni rad. es ezt nem sertoen irtam :)
2014. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amikor én is 5.-s voltam rám felfigyelt egy 7.-s srác.Emlékszem mindig nézett, meg hallottam hogy a hátam mögött az egyik barátjától kérdezte, hogy hogy hivják azt a lányt vagyis engem. Meg bejelölt facebookon. Tehát szerintem lehetséges,hogy felfigyel rád.Amugy agyjál neki apró jeleket pl mosolygás, szemezés stb. Ha meg bátor vagy menj oda és mond el mit érzel.
2014. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!